
Omiljeni
Akcija

99.00
990.00 din/kg
130.49
1304.90 din/kg
147.99
1479.90 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 990.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 100g | 99.00 din | 990.00 din/kg |
![]() | 100g | 130.49 din | 1304.90 din/kg |
![]() | 100g | 147.99 din | 1479.90 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
99.00990.00 din/kg | 130.491304.90 din/kg | 147.991479.90 din/kg | — | — | — | — | — | 990.00 din/kg | |
| — | — | — | 274.991374.95 din/kg | 274.991374.95 din/kg | 275.011375.05 din/kg | 275.011375.05 din/kg | 284.991424.95 din/kg | 1374.95 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓99.00 RSD990.00 din/kg

✓130.49 RSD1304.90 din/kg

✓147.99 RSD1479.90 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


79.00
790.00 din/kg
134.80
1348.00 din/kg
600.00
600.00 din/kg
164.99
659.96 din/kg174.99
699.96 din/kg
183.99
735.96 din/kg
84.99
566.60 din/kg
89.99
599.93 din/kg
105.00
700.00 din/kg
111.59
743.93 din/kg
158.00
158.00 din/kg

249.94
666.51 din/kg
292.99
781.31 din/kg
331.99
885.31 din/kg365.49
974.64 din/kg
365.49
974.64 din/kg
365.49
974.64 din/kg+3 vise


33.00
1500.00 din/kg36.99
1681.36 din/kg
38.00
1727.27 din/kg
38.99
1772.27 din/kg40.49
1840.45 din/kg
40.49
1840.45 din/kg+13 vise

97.99
852.09 din/kg
99.00
860.87 din/kg
99.99
869.48 din/kg