
Omiljeni
Akcija

199.00
3015.15 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 3015.15 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 66g | 199.00 din | 3015.15 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
199.003015.15 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3015.15 din/kg | |
| — | 119.50775.97 din/kg | 189.981233.64 din/kg | 190.001233.77 din/kg | 192.991253.18 din/kg | 201.041305.45 din/kg | 213.991389.55 din/kg | 213.991389.55 din/kg | 213.991389.55 din/kg | 213.991389.55 din/kg | 213.991389.55 din/kg | 214.451392.53 din/kg | 214.451392.53 din/kg | 214.461392.60 din/kg | 221.991441.49 din/kg | 775.97 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 1 od 75 prodavaca
✓199.00 RSD3015.15 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


199.00
1130.68 din/kg
119.50
775.97 din/kg
195.02
1266.36 din/kg
213.99
1389.55 din/kg214.45
1392.53 din/kg214.45
1392.53 din/kg
219.99
1428.51 din/kg+1 vise

82.99
2242.97 din/kg
82.99
2242.97 din/kg
214.45
1261.47 din/kg214.45
1261.47 din/kg
229.99
1352.88 din/kg

418.06
1055.71 din/kg
443.99
1121.19 din/kg444.99
1123.71 din/kg445.49
1124.97 din/kg
445.49
1124.97 din/kg
445.49
1124.97 din/kg+3 vise


243.00
920.45 din/kg
259.98
984.77 din/kg
277.41
1050.80 din/kg289.99
1098.45 din/kg
294.99
1117.39 din/kg295.49
1119.28 din/kg+6 vise

132.99
863.57 din/kg

95.00
863.64 din/kg
131.00
1190.91 din/kg
141.22
1283.82 din/kg
143.99
1309.00 din/kg
144.99
1318.09 din/kg
145.59
1323.55 din/kg
