
Omiljeni
Akcija

69.99
1166.50 din/kg
73.71
1228.50 din/kg
78.00
1300.00 din/kg79.27
1321.17 din/kg
79.27
1321.17 din/kg
80.95
1349.17 din/kg
81.03
1350.50 din/kg81.03
1350.50 din/kg
81.03
1350.50 din/kg81.03
1350.50 din/kg
81.04
1350.67 din/kg
82.00
1366.67 din/kg
82.99
1383.17 din/kg
83.67
1394.50 din/kg
84.49
1408.17 din/kg
89.00
1483.33 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 1166.50 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 60g | 69.99 din | 1166.50 din/kg |
![]() | 60g | 73.71 din | 1228.50 din/kg |
![]() | 60g | 78.00 din | 1300.00 din/kg |
| 60g | 79.27 din | 1321.17 din/kg | |
![]() | 60g | 79.27 din | 1321.17 din/kg |
![]() | 60g | 80.95 din | 1349.17 din/kg |
![]() | 60g | 81.03 din | 1350.50 din/kg |
| 60g | 81.03 din | 1350.50 din/kg | |
![]() | 60g | 81.03 din | 1350.50 din/kg |
| 60g | 81.03 din | 1350.50 din/kg | |
![]() | 60g | 81.04 din | 1350.67 din/kg |
![]() | 60g | 82.00 din | 1366.67 din/kg |
![]() | 60g | 82.99 din | 1383.17 din/kg |
![]() | 60g | 83.67 din | 1394.50 din/kg |
![]() | 60g | 84.49 din | 1408.17 din/kg |
![]() | 60g | 89.00 din | 1483.33 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
69.991166.50 din/kg | 73.711228.50 din/kg | 78.001300.00 din/kg | 79.271321.17 din/kg | 79.271321.17 din/kg | 80.951349.17 din/kg | 81.031350.50 din/kg | 81.031350.50 din/kg | 81.031350.50 din/kg | 81.031350.50 din/kg | 81.041350.67 din/kg | 82.001366.67 din/kg | 82.991383.17 din/kg | 83.671394.50 din/kg | 84.491408.17 din/kg | 89.001483.33 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | 1166.50 din/kg | |
| — | 64.99844.03 din/kg | 78.001012.99 din/kg | 79.271029.48 din/kg | 73.99960.91 din/kg | 94.991233.64 din/kg | 75.36978.70 din/kg | 81.031052.34 din/kg | — | 81.031052.34 din/kg | 69.00896.10 din/kg | — | — | — | — | — | 69.90907.79 din/kg | 77.491006.36 din/kg | 77.491006.36 din/kg | 77.491006.36 din/kg | 79.201028.57 din/kg | 79.991038.83 din/kg | 84.991103.77 din/kg | 844.03 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 16 od 75 prodavaca
✓69.99 RSD1166.50 din/kg

✓73.71 RSD1228.50 din/kg

✓78.00 RSD1300.00 din/kg
✓79.27 RSD1321.17 din/kg

✓79.27 RSD1321.17 din/kg

✓80.95 RSD1349.17 din/kg

✓81.03 RSD1350.50 din/kg
✓81.03 RSD1350.50 din/kg

✓81.03 RSD1350.50 din/kg
✓81.03 RSD1350.50 din/kg

✓81.04 RSD1350.67 din/kg

✓82.00 RSD1366.67 din/kg

✓82.99 RSD1383.17 din/kg

✓83.67 RSD1394.50 din/kg

✓84.49 RSD1408.17 din/kg

✓89.00 RSD1483.33 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


64.99
844.03 din/kg
69.00
896.10 din/kg
69.90
907.79 din/kg
73.99
960.91 din/kg
75.36
978.70 din/kg77.49
1006.36 din/kg+10 vise

81.00
1350.00 din/kg

80.30
1003.75 din/kg
91.71
1146.38 din/kg93.99
1174.88 din/kg
93.99
1174.88 din/kg
93.99
1174.88 din/kg
95.00
1187.50 din/kg+8 vise


134.99
854.37 din/kg135.99
860.70 din/kg
137.99
873.35 din/kg138.49
876.52 din/kg
138.49
876.52 din/kg
139.00
879.75 din/kg+16 vise

81.00
1080.00 din/kg
99.00
626.58 din/kg
191.80
639.33 din/kg
66.41
885.47 din/kg
74.00
986.67 din/kg

