Omiljeni
Akcija

56.74
709.25 din/kg
61.90
773.75 din/kg
66.31
828.88 din/kg66.66
833.25 din/kg66.66
833.25 din/kg
68.99
862.38 din/kg
69.55
869.38 din/kg
69.59
869.88 din/kg
69.60
870.00 din/kg
69.99
874.88 din/kg70.99
887.38 din/kg
77.99
974.88 din/kg
77.99
974.88 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 709.25 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 80g | 56.74 din | 709.25 din/kg |
![]() | 80g | 61.90 din | 773.75 din/kg |
![]() | 80g | 66.31 din | 828.88 din/kg |
| 80g | 66.66 din | 833.25 din/kg | |
| 80g | 66.66 din | 833.25 din/kg | |
![]() | 80g | 68.99 din | 862.38 din/kg |
![]() | 80g | 69.55 din | 869.38 din/kg |
![]() | 80g | 69.59 din | 869.88 din/kg |
![]() | 80g | 69.60 din | 870.00 din/kg |
![]() | 80g | 69.99 din | 874.88 din/kg |
| 80g | 70.99 din | 887.38 din/kg | |
![]() | 80g | 77.99 din | 974.88 din/kg |
![]() | 80g | 77.99 din | 974.88 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
44.171104.25 din/kg | 48.991224.75 din/kg | 49.001225.00 din/kg | 50.351258.75 din/kg | 50.401260.00 din/kg | 50.511262.75 din/kg | 54.001350.00 din/kg | 55.991399.75 din/kg | 56.471411.75 din/kg | — | — | — | — | — | — | 1104.25 din/kg | |
56.74709.25 din/kg | 68.99862.38 din/kg | — | 69.55869.38 din/kg | 69.60870.00 din/kg | 66.31828.88 din/kg | — | 77.99974.88 din/kg | 77.99974.88 din/kg | 61.90773.75 din/kg | 66.66833.25 din/kg | 66.66833.25 din/kg | 69.59869.88 din/kg | 69.99874.88 din/kg | 70.99887.38 din/kg | 709.25 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 13 od 75 prodavaca
✓56.74 RSD709.25 din/kg

✓61.90 RSD773.75 din/kg

✓66.31 RSD828.88 din/kg
✓66.66 RSD833.25 din/kg
✓66.66 RSD833.25 din/kg

✓68.99 RSD862.38 din/kg

✓69.55 RSD869.38 din/kg

✓69.59 RSD869.88 din/kg

✓69.60 RSD870.00 din/kg

✓69.99 RSD874.88 din/kg
✓70.99 RSD887.38 din/kg

✓77.99 RSD974.88 din/kg

✓77.99 RSD974.88 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

44.17
1104.25 din/kg
48.99
1224.75 din/kg
49.00
1225.00 din/kg
50.35
1258.75 din/kg
50.40
1260.00 din/kg
50.51
1262.75 din/kg+3 vise


60.99
762.38 din/kg66.99
837.38 din/kg
69.00
862.50 din/kg
69.60
870.00 din/kg

100.41
502.05 din/kg
101.00
505.00 din/kg
102.00
510.00 din/kg
107.90
539.50 din/kg108.99
544.95 din/kg
111.99
559.95 din/kg+1 vise

50.00
1250.00 din/kg
138.27
790.11 din/kg
142.99
817.09 din/kg
57.00
633.33 din/kg
58.50
650.00 din/kg
60.24
669.33 din/kg
60.30
670.00 din/kg
65.90
732.22 din/kg
85.00
944.44 din/kg+2 vise

239.99
959.96 din/kg
104.99
1049.90 din/kg