Akcija

Omiljeni
Akcija


599.99
2222.19 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: PerSu po 1703.59 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 270g | 459.97 dinakcija | 1703.59 din/kg |
![]() | 270g | 599.99 din | 2222.19 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
374.991499.96 din/kg | 389.991559.96 din/kg | 426.991707.96 din/kg | — | — | 1499.96 din/kg | |
| — | — | — | 459.971703.59 din/kg | 599.992222.19 din/kg | 1703.59 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 2 od 75 prodavaca
✓459.97 RSD1703.59 din/kgAkcija

✓599.99 RSD2222.19 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

459.99
1703.67 din/kg
374.99
1499.96 din/kg389.99
1559.96 din/kg
426.99
1707.96 din/kg459.43
1914.29 din/kg459.43
1914.29 din/kg
99.00
1064.52 din/kg
599.99
1999.97 din/kg
599.99
1999.97 din/kg

375.00
1250.00 din/kg
392.00
1306.67 din/kg399.99
1333.30 din/kg
419.99
1399.97 din/kg
459.83
1532.77 din/kg
459.87
1532.90 din/kg+8 vise


99.00
990.00 din/kg144.99
1449.90 din/kg
149.99
1499.90 din/kg
157.81
1578.10 din/kg
170.00
1700.00 din/kg
176.00
1760.00 din/kg+7 vise
