Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
ČOKOLADA CICA MACA 30G PIONIR
Trnava Promet-logo
34.00
1133.33 din/kg
Quattro-logo
35.99
1199.67 din/kg
DTL Tekijanka-logo
38.69
1289.67 din/kg
DIS-logo
39.99
1333.00 din/kg
DTL Vum-logo
39.99
1333.00 din/kg
Medius-logo
39.99
1333.00 din/kg
IDEA-logo
40.50
1350.00 din/kg
Roda-logo
40.50
1350.00 din/kg
Zlatan Trag-logo
40.90
1363.33 din/kg
DTL Podunavlje-logo
40.95
1365.00 din/kg
Metalac Proleter-logo
40.95
1365.00 din/kg
SP Marketi-logo
40.95
1365.00 din/kg
Univerexport-logo
40.99
1366.33 din/kg
Šumadija Market-logo
41.00
1366.67 din/kg
Fortuna-logo
41.99
1399.67 din/kg
Domaća Trgovina-logo
49.99
1666.33 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 1133.33 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Trnava Promet
Trnava Prometnajjeftinije
30g
34.00 din
1133.33 din/kg
Quattro
Quattro
30g
35.99 din
1199.67 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
30g
38.69 din
1289.67 din/kg
DIS
DIS
30g
39.99 din
1333.00 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
30g
39.99 din
1333.00 din/kg
Medius
Medius
30g
39.99 din
1333.00 din/kg
IDEA
IDEA
30g
40.50 din
1350.00 din/kg
Roda
Roda
30g
40.50 din
1350.00 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
30g
40.90 din
1363.33 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
30g
40.95 din
1365.00 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
30g
40.95 din
1365.00 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
30g
40.95 din
1365.00 din/kg
Univerexport
Univerexport
30g
40.99 din
1366.33 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
30g
41.00 din
1366.67 din/kg
Fortuna
Fortuna
30g
41.99 din
1399.67 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
30g
49.99 din
1666.33 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Trnava Promet
Trnava Promet
Quattro
Quattro
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
DIS
DIS
DTL Vum
DTL Vum
Medius
Medius
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Zlatan Trag
Zlatan Trag
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
Metalac Proleter
Metalac Proleter
SP Marketi
SP Marketi
Univerexport
Univerexport
Šumadija Market
Šumadija Market
Fortuna
Fortuna
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Najjeftinija
34.001133.33 din/kg
35.991199.67 din/kg
38.691289.67 din/kg
39.991333.00 din/kg
39.991333.00 din/kg
39.991333.00 din/kg
40.501350.00 din/kg
40.501350.00 din/kg
40.901363.33 din/kg
40.951365.00 din/kg
40.951365.00 din/kg
40.951365.00 din/kg
40.991366.33 din/kg
41.001366.67 din/kg
41.991399.67 din/kg
49.991666.33 din/kg
1133.33 din/kg
—————
110.991109.90 din/kg
112.051120.50 din/kg
112.051120.50 din/kg
108.301083.00 din/kg
119.991199.90 din/kg
85.00850.00 din/kg
108.321083.20 din/kg
————850.00 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 16 od 75 prodavaca
Trnava Promet
Trnava Promet
✓34.00 RSD1133.33 din/kg
Quattro
Quattro
✓35.99 RSD1199.67 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
✓38.69 RSD1289.67 din/kg
DIS
DIS
✓39.99 RSD1333.00 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
✓39.99 RSD1333.00 din/kg
Medius
Medius
✓39.99 RSD1333.00 din/kg
IDEA
IDEA
✓40.50 RSD1350.00 din/kg
Roda
Roda
✓40.50 RSD1350.00 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓40.90 RSD1363.33 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
✓40.95 RSD1365.00 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓40.95 RSD1365.00 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
✓40.95 RSD1365.00 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓40.99 RSD1366.33 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓41.00 RSD1366.67 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓41.99 RSD1399.67 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓49.99 RSD1666.33 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima