Omiljeni
Akcija

34.00
1133.33 din/kg
35.99
1199.67 din/kg
38.69
1289.67 din/kg39.99
1333.00 din/kg
39.99
1333.00 din/kg
39.99
1333.00 din/kg40.50
1350.00 din/kg40.50
1350.00 din/kg
40.90
1363.33 din/kg
40.95
1365.00 din/kg
40.95
1365.00 din/kg
40.95
1365.00 din/kg40.99
1366.33 din/kg
41.00
1366.67 din/kg
41.99
1399.67 din/kg
49.99
1666.33 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 1133.33 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 30g | 34.00 din | 1133.33 din/kg |
![]() | 30g | 35.99 din | 1199.67 din/kg |
![]() | 30g | 38.69 din | 1289.67 din/kg |
| 30g | 39.99 din | 1333.00 din/kg | |
![]() | 30g | 39.99 din | 1333.00 din/kg |
![]() | 30g | 39.99 din | 1333.00 din/kg |
| 30g | 40.50 din | 1350.00 din/kg | |
| 30g | 40.50 din | 1350.00 din/kg | |
![]() | 30g | 40.90 din | 1363.33 din/kg |
![]() | 30g | 40.95 din | 1365.00 din/kg |
![]() | 30g | 40.95 din | 1365.00 din/kg |
![]() | 30g | 40.95 din | 1365.00 din/kg |
| 30g | 40.99 din | 1366.33 din/kg | |
![]() | 30g | 41.00 din | 1366.67 din/kg |
![]() | 30g | 41.99 din | 1399.67 din/kg |
![]() | 30g | 49.99 din | 1666.33 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
34.001133.33 din/kg | 35.991199.67 din/kg | 38.691289.67 din/kg | 39.991333.00 din/kg | 39.991333.00 din/kg | 39.991333.00 din/kg | 40.501350.00 din/kg | 40.501350.00 din/kg | 40.901363.33 din/kg | 40.951365.00 din/kg | 40.951365.00 din/kg | 40.951365.00 din/kg | 40.991366.33 din/kg | 41.001366.67 din/kg | 41.991399.67 din/kg | 49.991666.33 din/kg | 1133.33 din/kg | |
| — | — | — | — | — | 110.991109.90 din/kg | 112.051120.50 din/kg | 112.051120.50 din/kg | 108.301083.00 din/kg | 119.991199.90 din/kg | 85.00850.00 din/kg | 108.321083.20 din/kg | — | — | — | — | 850.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 16 od 75 prodavaca
✓34.00 RSD1133.33 din/kg

✓35.99 RSD1199.67 din/kg

✓38.69 RSD1289.67 din/kg
✓39.99 RSD1333.00 din/kg

✓39.99 RSD1333.00 din/kg

✓39.99 RSD1333.00 din/kg
✓40.50 RSD1350.00 din/kg
✓40.50 RSD1350.00 din/kg

✓40.90 RSD1363.33 din/kg

✓40.95 RSD1365.00 din/kg

✓40.95 RSD1365.00 din/kg

✓40.95 RSD1365.00 din/kg
✓40.99 RSD1366.33 din/kg

✓41.00 RSD1366.67 din/kg

✓41.99 RSD1399.67 din/kg

✓49.99 RSD1666.33 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

69.00
690.00 din/kg
119.00
566.67 din/kg
95.00
703.70 din/kg
159.00
1590.00 din/kg
199.00
995.00 din/kg
99.00
1237.50 din/kg
89.00
1112.50 din/kg
285.00
1140.00 din/kg