
Omiljeni
Akcija

494.00
705.71 din/kg
519.98
742.83 din/kg541.49
773.56 din/kg
541.49
773.56 din/kg
541.49
773.56 din/kg
542.00
774.29 din/kg548.25
783.21 din/kg561.00
801.43 din/kg561.00
801.43 din/kg
573.75
819.64 din/kg
599.90
857.00 din/kg
796.00
1137.14 din/kg
796.44
1137.77 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Toffix
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8693029030077
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 705.71 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 700g | 494.00 din | 705.71 din/kg |
![]() | 700g | 519.98 din | 742.83 din/kg |
| 700g | 541.49 din | 773.56 din/kg | |
![]() | 700g | 541.49 din | 773.56 din/kg |
![]() | 700g | 541.49 din | 773.56 din/kg |
![]() | 700g | 542.00 din | 774.29 din/kg |
| 700g | 548.25 din | 783.21 din/kg | |
| 700g | 561.00 din | 801.43 din/kg | |
| 700g | 561.00 din | 801.43 din/kg | |
![]() | 700g | 573.75 din | 819.64 din/kg |
![]() | 700g | 599.90 din | 857.00 din/kg |
![]() | 700g | 796.00 din | 1137.14 din/kg |
![]() | 700g | 796.44 din | 1137.77 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
169.99566.63 din/kg | 186.11620.37 din/kg | 199.99666.63 din/kg | 229.99766.63 din/kg | 239.49798.30 din/kg | 239.49798.30 din/kg | 239.49798.30 din/kg | 240.00800.00 din/kg | 242.52808.40 din/kg | 244.99816.63 din/kg | 248.16827.20 din/kg | 248.16827.20 din/kg | 249.99833.30 din/kg | 250.98836.60 din/kg | 252.99843.30 din/kg | 253.75845.83 din/kg | 253.78845.93 din/kg | 253.80846.00 din/kg | 253.80846.00 din/kg | 299.99999.97 din/kg | — | — | — | 566.63 din/kg | |
| — | — | — | 519.98742.83 din/kg | 541.49773.56 din/kg | 541.49773.56 din/kg | 541.49773.56 din/kg | 542.00774.29 din/kg | 548.25783.21 din/kg | 561.00801.43 din/kg | 561.00801.43 din/kg | — | — | — | — | — | 796.441137.77 din/kg | — | 573.75819.64 din/kg | — | 494.00705.71 din/kg | 599.90857.00 din/kg | 796.001137.14 din/kg | 705.71 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 13 od 75 prodavaca
✓494.00 RSD705.71 din/kg

✓519.98 RSD742.83 din/kg
✓541.49 RSD773.56 din/kg

✓541.49 RSD773.56 din/kg

✓541.49 RSD773.56 din/kg

✓542.00 RSD774.29 din/kg
✓548.25 RSD783.21 din/kg
✓561.00 RSD801.43 din/kg
✓561.00 RSD801.43 din/kg

✓573.75 RSD819.64 din/kg

✓599.90 RSD857.00 din/kg

✓796.00 RSD1137.14 din/kg

✓796.44 RSD1137.77 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
726.00
726.00 din/kg726.00
726.00 din/kg99.21
992.10 din/kg99.21
992.10 din/kg
699.97
699.97 din/kg
134.99
1054.61 din/kg144.07
8474.71 din/kg144.07
8474.71 din/kg144.07
8474.71 din/kg144.07
8474.71 din/kg55.44
1848.00 din/kg55.44
1848.00 din/kg
69.99
2333.00 din/kg
90.00
900.00 din/kg








