
Omiljeni
Akcija

61.49
3416.11 din/kg63.99
3555.00 din/kg64.17
3565.00 din/kg64.17
3565.00 din/kg
64.99
3610.56 din/kg69.99
3888.33 din/kg70.99
3943.89 din/kg
70.99
3943.89 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Tic Tac
Količina i jedinica mere: 18g
Poznati bar-kodovi: 80052043
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Lidl po 3416.11 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 18g | 61.49 din | 3416.11 din/kg |
| 18g | 63.99 din | 3555.00 din/kg | |
| 18g | 64.17 din | 3565.00 din/kg | |
| 18g | 64.17 din | 3565.00 din/kg | |
![]() | 18g | 64.99 din | 3610.56 din/kg |
| 18g | 69.99 din | 3888.33 din/kg | |
| 18g | 70.99 din | 3943.89 din/kg | |
![]() | 18g | 70.99 din | 3943.89 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
61.493416.11 din/kg | 63.993555.00 din/kg | 64.173565.00 din/kg | 64.173565.00 din/kg | 64.993610.56 din/kg | 69.993888.33 din/kg | 70.993943.89 din/kg | 70.993943.89 din/kg | — | — | 3416.11 din/kg | |
| — | — | 141.722892.24 din/kg | 141.722892.24 din/kg | — | 140.192861.02 din/kg | 141.492887.55 din/kg | 141.492887.55 din/kg | 123.992530.41 din/kg | 141.492887.55 din/kg | 2530.41 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 8 od 75 prodavaca
✓61.49 RSD3416.11 din/kg
✓63.99 RSD3555.00 din/kg
✓64.17 RSD3565.00 din/kg
✓64.17 RSD3565.00 din/kg

✓64.99 RSD3610.56 din/kg
✓69.99 RSD3888.33 din/kg
✓70.99 RSD3943.89 din/kg

✓70.99 RSD3943.89 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

57.99
3221.67 din/kg
65.56
3642.22 din/kg
71.50
3972.22 din/kg141.72
2892.24 din/kg141.72
2892.24 din/kg110.00
2244.90 din/kg
143.26
2923.67 din/kg141.72
2892.24 din/kg141.72
2892.24 din/kg61.02
3390.00 din/kg61.02
3390.00 din/kg134.99
2499.81 din/kg134.99
2499.81 din/kg159.98
2962.59 din/kg178.99
3314.63 din/kg17.99
1199.33 din/kg
56.94
1186.25 din/kg
58.00
1208.33 din/kg
58.00
1208.33 din/kg73.24
1525.83 din/kg73.24
1525.83 din/kg
