
Omiljeni
Akcija

579.00
723.75 din/kg
652.00
815.00 din/kg
660.01
825.01 din/kg744.49
930.61 din/kg
788.99
986.24 din/kg
788.99
986.24 din/kg789.75
987.19 din/kg789.75
987.19 din/kg
844.59
1055.74 din/kg
954.20
1192.75 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 723.75 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 800g | 579.00 din | 723.75 din/kg |
![]() | 800g | 652.00 din | 815.00 din/kg |
![]() | 800g | 660.01 din | 825.01 din/kg |
| 800g | 744.49 din | 930.61 din/kg | |
![]() | 800g | 788.99 din | 986.24 din/kg |
![]() | 800g | 788.99 din | 986.24 din/kg |
| 800g | 789.75 din | 987.19 din/kg | |
| 800g | 789.75 din | 987.19 din/kg | |
![]() | 800g | 844.59 din | 1055.74 din/kg |
![]() | 800g | 954.20 din | 1192.75 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
104.491044.90 din/kg | 108.991089.90 din/kg | 109.491094.90 din/kg | 110.001100.00 din/kg | 114.991149.90 din/kg | 115.991159.90 din/kg | 115.991159.90 din/kg | 115.991159.90 din/kg | 116.101161.00 din/kg | 116.101161.00 din/kg | 116.991169.90 din/kg | 117.001170.00 din/kg | 117.301173.00 din/kg | 117.351173.50 din/kg | 117.371173.70 din/kg | 117.391173.90 din/kg | 117.401174.00 din/kg | 119.971199.70 din/kg | 119.971199.70 din/kg | 139.991399.90 din/kg | — | — | — | — | 1044.90 din/kg | |
| — | — | 200.991004.95 din/kg | — | 209.981049.90 din/kg | 214.991074.95 din/kg | 212.991064.95 din/kg | 212.991064.95 din/kg | 213.301066.50 din/kg | 213.301066.50 din/kg | 189.99949.95 din/kg | 215.501077.50 din/kg | — | 215.651078.25 din/kg | 215.651078.25 din/kg | 215.001075.00 din/kg | 215.681078.40 din/kg | 220.411102.05 din/kg | 220.411102.05 din/kg | — | 176.00880.00 din/kg | 179.99899.95 din/kg | 213.991069.95 din/kg | 216.991084.95 din/kg | 880.00 din/kg | |
| — | — | 744.49930.61 din/kg | — | — | — | 788.99986.24 din/kg | 788.99986.24 din/kg | 789.75987.19 din/kg | 789.75987.19 din/kg | — | — | 954.201192.75 din/kg | — | — | 579.00723.75 din/kg | — | — | 844.591055.74 din/kg | — | 652.00815.00 din/kg | 660.01825.01 din/kg | — | — | 723.75 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 10 od 75 prodavaca
✓579.00 RSD723.75 din/kg

✓652.00 RSD815.00 din/kg

✓660.01 RSD825.01 din/kg
✓744.49 RSD930.61 din/kg

✓788.99 RSD986.24 din/kg

✓788.99 RSD986.24 din/kg
✓789.75 RSD987.19 din/kg
✓789.75 RSD987.19 din/kg

✓844.59 RSD1055.74 din/kg

✓954.20 RSD1192.75 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


201.00
804.00 din/kg
210.02
840.08 din/kg
227.98
911.92 din/kg242.99
971.96 din/kg
242.99
971.96 din/kg
242.99
971.96 din/kg+8 vise

710.78
710.78 din/kg170.00
850.00 din/kg
106.90
534.50 din/kg
118.79
593.95 din/kg
726.75
726.75 din/kg
715.66
715.66 din/kg
726.75
726.75 din/kg
954.28
1192.85 din/kg








