Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Bombone Negro 800g
Metalac Proleter-logo
579.00
723.75 din/kg
Trnava Promet-logo
652.00
815.00 din/kg
Plus Cash&Carry-logo
660.01
825.01 din/kg
Maxi-logo
744.49
930.61 din/kg
Shop&Go-logo
788.99
986.24 din/kg
Mega Maxi-logo
788.99
986.24 din/kg
IDEA-logo
789.75
987.19 din/kg
Roda-logo
789.75
987.19 din/kg
Gomex-logo
844.59
1055.74 din/kg
Zlatan Trag-logo
954.20
1192.75 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 723.75 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Metalac Proleter
Metalac Proleternajjeftinije
800g
579.00 din
723.75 din/kg
Trnava Promet
Trnava Promet
800g
652.00 din
815.00 din/kg
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
800g
660.01 din
825.01 din/kg
Maxi
Maxi
800g
744.49 din
930.61 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
800g
788.99 din
986.24 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
800g
788.99 din
986.24 din/kg
IDEA
IDEA
800g
789.75 din
987.19 din/kg
Roda
Roda
800g
789.75 din
987.19 din/kg
Gomex
Gomex
800g
844.59 din
1055.74 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
800g
954.20 din
1192.75 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Quattro
Quattro
DTL Leon
DTL Leon
Maxi
Maxi
Šumadija Market
Šumadija Market
Medius
Medius
DTL Vum
DTL Vum
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Univerexport
Univerexport
DTL Evroprom
DTL Evroprom
Zlatan Trag
Zlatan Trag
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Metalac Proleter
Metalac Proleter
SP Marketi
SP Marketi
DIS
DIS
Gomex
Gomex
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Trnava Promet
Trnava Promet
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Fortuna
Fortuna
Lidl
Lidl
Najjeftinija
104.491044.90 din/kg
108.991089.90 din/kg
109.491094.90 din/kg
110.001100.00 din/kg
114.991149.90 din/kg
115.991159.90 din/kg
115.991159.90 din/kg
115.991159.90 din/kg
116.101161.00 din/kg
116.101161.00 din/kg
116.991169.90 din/kg
117.001170.00 din/kg
117.301173.00 din/kg
117.351173.50 din/kg
117.371173.70 din/kg
117.391173.90 din/kg
117.401174.00 din/kg
119.971199.70 din/kg
119.971199.70 din/kg
139.991399.90 din/kg
————1044.90 din/kg
——
200.991004.95 din/kg
—
209.981049.90 din/kg
214.991074.95 din/kg
212.991064.95 din/kg
212.991064.95 din/kg
213.301066.50 din/kg
213.301066.50 din/kg
189.99949.95 din/kg
215.501077.50 din/kg
—
215.651078.25 din/kg
215.651078.25 din/kg
215.001075.00 din/kg
215.681078.40 din/kg
220.411102.05 din/kg
220.411102.05 din/kg
—
176.00880.00 din/kg
179.99899.95 din/kg
213.991069.95 din/kg
216.991084.95 din/kg
880.00 din/kg
——
744.49930.61 din/kg
———
788.99986.24 din/kg
788.99986.24 din/kg
789.75987.19 din/kg
789.75987.19 din/kg
——
954.201192.75 din/kg
——
579.00723.75 din/kg
——
844.591055.74 din/kg
—
652.00815.00 din/kg
660.01825.01 din/kg
——723.75 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 10 od 75 prodavaca
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓579.00 RSD723.75 din/kg
Trnava Promet
Trnava Promet
✓652.00 RSD815.00 din/kg
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓660.01 RSD825.01 din/kg
Maxi
Maxi
✓744.49 RSD930.61 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓788.99 RSD986.24 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓788.99 RSD986.24 din/kg
IDEA
IDEA
✓789.75 RSD987.19 din/kg
Roda
Roda
✓789.75 RSD987.19 din/kg
Gomex
Gomex
✓844.59 RSD1055.74 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓954.20 RSD1192.75 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima