Omiljeni
Akcija

100.00
450.45 din/kg
153.90
693.24 din/kg
155.99
702.66 din/kg157.38
708.92 din/kg157.38
708.92 din/kg
159.00
716.22 din/kg
159.99
720.68 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Banini
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8600462042499
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Vum po 450.45 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 222g | 100.00 din | 450.45 din/kg |
![]() | 222g | 153.90 din | 693.24 din/kg |
![]() | 222g | 155.99 din | 702.66 din/kg |
| 222g | 157.38 din | 708.92 din/kg | |
| 222g | 157.38 din | 708.92 din/kg | |
![]() | 222g | 159.00 din | 716.22 din/kg |
![]() | 222g | 159.99 din | 720.68 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
118.00706.59 din/kg | 118.39708.92 din/kg | 118.39708.92 din/kg | 122.99736.47 din/kg | 129.99778.38 din/kg | — | — | 706.59 din/kg | |
159.00716.22 din/kg | 157.38708.92 din/kg | 157.38708.92 din/kg | 159.99720.68 din/kg | 100.00450.45 din/kg | 153.90693.24 din/kg | 155.99702.66 din/kg | 450.45 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓100.00 RSD450.45 din/kg

✓153.90 RSD693.24 din/kg

✓155.99 RSD702.66 din/kg
✓157.38 RSD708.92 din/kg
✓157.38 RSD708.92 din/kg

✓159.00 RSD716.22 din/kg

✓159.99 RSD720.68 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
262.96
525.92 din/kg262.96
525.92 din/kg169.33
406.07 din/kg169.33
406.07 din/kg109.25
287.50 din/kg69.82
2792.80 din/kg69.82
2792.80 din/kg71.49
2859.60 din/kg
71.49
2859.60 din/kg
71.49
2859.60 din/kg73.99
2959.60 din/kg74.96
749.60 din/kg
75.00
750.00 din/kg137.62
482.88 din/kg199.99
263.14 din/kg211.96
423.92 din/kg