Omiljeni
Akcija

118.00
706.59 din/kg118.39
708.92 din/kg118.39
708.92 din/kg
122.99
736.47 din/kg
129.99
778.38 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Noblice
Količina i jedinica mere: 167g
Poznati bar-kodovi: 8600462040839
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 706.59 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 167g | 118.00 din | 706.59 din/kg |
| 167g | 118.39 din | 708.92 din/kg | |
| 167g | 118.39 din | 708.92 din/kg | |
![]() | 167g | 122.99 din | 736.47 din/kg |
![]() | 167g | 129.99 din | 778.38 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
118.00706.59 din/kg | 118.39708.92 din/kg | 118.39708.92 din/kg | 122.99736.47 din/kg | 129.99778.38 din/kg | — | — | 706.59 din/kg | |
159.00716.22 din/kg | 157.38708.92 din/kg | 157.38708.92 din/kg | 159.99720.68 din/kg | 100.00450.45 din/kg | 153.90693.24 din/kg | 155.99702.66 din/kg | 450.45 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓118.00 RSD706.59 din/kg
✓118.39 RSD708.92 din/kg
✓118.39 RSD708.92 din/kg

✓122.99 RSD736.47 din/kg

✓129.99 RSD778.38 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


69.00
552.00 din/kg
73.00
584.00 din/kg
79.78
638.24 din/kg81.55
652.40 din/kg81.55
652.40 din/kg

107.99
469.52 din/kg
109.00
473.91 din/kg
109.90
477.83 din/kg
111.30
483.91 din/kg
111.30
483.91 din/kg
112.99
491.26 din/kg+4 vise

245.00
980.00 din/kg
131.00
595.45 din/kg134.43
611.05 din/kg134.43
611.05 din/kg
136.00
618.18 din/kg
192.00
537.82 din/kg

114.00
670.59 din/kg116.49
685.24 din/kg
116.49
685.24 din/kg
116.49
685.24 din/kg
119.15
700.88 din/kg
119.16
700.94 din/kg+11 vise

69.82
2792.80 din/kg69.82
2792.80 din/kg71.49
2859.60 din/kg
71.49
2859.60 din/kg
71.49
2859.60 din/kg
78.37
3134.80 din/kg78.37
3134.80 din/kg80.49
3219.60 din/kg
80.49
3219.60 din/kg
80.49
3219.60 din/kg83.99
3359.60 din/kg