
Omiljeni
Akcija

69.00
552.00 din/kg
73.00
584.00 din/kg
79.78
638.24 din/kg81.55
652.40 din/kg81.55
652.40 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Noblice
Količina i jedinica mere: 125g
Poznati bar-kodovi: 8600462020732
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 552.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 125g | 69.00 din | 552.00 din/kg |
![]() | 125g | 73.00 din | 584.00 din/kg |
![]() | 125g | 79.78 din | 638.24 din/kg |
| 125g | 81.55 din | 652.40 din/kg | |
| 125g | 81.55 din | 652.40 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
69.00552.00 din/kg | 73.00584.00 din/kg | 79.78638.24 din/kg | 81.55652.40 din/kg | 81.55652.40 din/kg | — | — | — | — | — | 552.00 din/kg | |
139.00556.00 din/kg | 124.99499.96 din/kg | 119.90479.60 din/kg | 141.94567.76 din/kg | 141.94567.76 din/kg | 109.99439.96 din/kg | 134.99539.96 din/kg | 138.00552.00 din/kg | 141.95567.80 din/kg | 141.95567.80 din/kg | 439.96 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓69.00 RSD552.00 din/kg

✓73.00 RSD584.00 din/kg

✓79.78 RSD638.24 din/kg
✓81.55 RSD652.40 din/kg
✓81.55 RSD652.40 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

294.54
294.54 din/kg
590.62
147.66 din/kg
195.75
195.75 din/kg
186.30
37.26 din/kg
324.00
324.00 din/kg
109.99
478.22 din/kg
126.00
663.16 din/kg349.99
58.33 din/kg363.00
60.50 din/kg
402.50
67.08 din/kg


