Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Kroasan 7Days mini cocoa 60g
Plus Cash&Carry-logo
84.99
1416.50 din/kg
DTL Leon-logo
85.99
1433.17 din/kg
Trnava Promet-logo
87.00
1450.00 din/kg
Šumadija Market-logo
93.00
1550.00 din/kg
Quattro-logo
94.99
1583.17 din/kg
DTL Evroprom-logo
98.00
1633.33 din/kg
Metalac Proleter-logo
98.50
1641.67 din/kg
DTL Tekijanka-logo
98.54
1642.33 din/kg
DTL Vum-logo
99.99
1666.50 din/kg
Maxi-logo
100.49
1674.83 din/kg
Shop&Go-logo
100.49
1674.83 din/kg
Mega Maxi-logo
100.49
1674.83 din/kg
DIS-logo
102.93
1715.50 din/kg
Univerexport-logo
104.99
1749.83 din/kg
IDEA-logo
106.21
1770.17 din/kg
Roda-logo
106.21
1770.17 din/kg
Gomex-logo
107.31
1788.50 din/kg
Super Vero-logo
107.99
1799.83 din/kg
DTL Podunavlje-logo
109.45
1824.17 din/kg
Domaća Trgovina-logo
129.99
2166.50 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 1416.50 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carrynajjeftinije
60g
84.99 din
1416.50 din/kg
DTL Leon
DTL Leon
60g
85.99 din
1433.17 din/kg
Trnava Promet
Trnava Promet
60g
87.00 din
1450.00 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
60g
93.00 din
1550.00 din/kg
Quattro
Quattro
60g
94.99 din
1583.17 din/kg
DTL Evroprom
DTL Evroprom
60g
98.00 din
1633.33 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
60g
98.50 din
1641.67 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
60g
98.54 din
1642.33 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
60g
99.99 din
1666.50 din/kg
Maxi
Maxi
60g
100.49 din
1674.83 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
60g
100.49 din
1674.83 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
60g
100.49 din
1674.83 din/kg
DIS
DIS
60g
102.93 din
1715.50 din/kg
Univerexport
Univerexport
60g
104.99 din
1749.83 din/kg
IDEA
IDEA
60g
106.21 din
1770.17 din/kg
Roda
Roda
60g
106.21 din
1770.17 din/kg
Gomex
Gomex
60g
107.31 din
1788.50 din/kg
Super Vero
Super Vero
60g
107.99 din
1799.83 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
60g
109.45 din
1824.17 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
60g
129.99 din
2166.50 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
DTL Leon
DTL Leon
Trnava Promet
Trnava Promet
Šumadija Market
Šumadija Market
Quattro
Quattro
DTL Evroprom
DTL Evroprom
Metalac Proleter
Metalac Proleter
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
DTL Vum
DTL Vum
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
DIS
DIS
Univerexport
Univerexport
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Gomex
Gomex
Super Vero
Super Vero
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Lidl
Lidl
Fortuna
Fortuna
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Najjeftinija
84.991416.50 din/kg
85.991433.17 din/kg
87.001450.00 din/kg
93.001550.00 din/kg
94.991583.17 din/kg
98.001633.33 din/kg
98.501641.67 din/kg
98.541642.33 din/kg
99.991666.50 din/kg
100.491674.83 din/kg
100.491674.83 din/kg
100.491674.83 din/kg
102.931715.50 din/kg
104.991749.83 din/kg
106.211770.17 din/kg
106.211770.17 din/kg
107.311788.50 din/kg
107.991799.83 din/kg
109.451824.17 din/kg
129.992166.50 din/kg
———1416.50 din/kg
219.941188.86 din/kg
—
232.001254.05 din/kg
235.001270.27 din/kg
219.991189.14 din/kg
248.001340.54 din/kg
248.551343.51 din/kg
248.521343.35 din/kg
274.991486.43 din/kg
253.991372.92 din/kg
253.991372.92 din/kg
253.991372.92 din/kg
249.211347.08 din/kg
264.991432.38 din/kg
267.881448.00 din/kg
267.881448.00 din/kg
270.641462.92 din/kg
—
276.151492.70 din/kg
299.991621.57 din/kg
195.991059.41 din/kg
220.921194.16 din/kg
248.501343.24 din/kg
1059.41 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 20 od 75 prodavaca
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓84.99 RSD1416.50 din/kg
DTL Leon
DTL Leon
✓85.99 RSD1433.17 din/kg
Trnava Promet
Trnava Promet
✓87.00 RSD1450.00 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓93.00 RSD1550.00 din/kg
Quattro
Quattro
✓94.99 RSD1583.17 din/kg
DTL Evroprom
DTL Evroprom
✓98.00 RSD1633.33 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓98.50 RSD1641.67 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
✓98.54 RSD1642.33 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
✓99.99 RSD1666.50 din/kg
Maxi
Maxi
✓100.49 RSD1674.83 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓100.49 RSD1674.83 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓100.49 RSD1674.83 din/kg
DIS
DIS
✓102.93 RSD1715.50 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓104.99 RSD1749.83 din/kg
IDEA
IDEA
✓106.21 RSD1770.17 din/kg
Roda
Roda
✓106.21 RSD1770.17 din/kg
Gomex
Gomex
✓107.31 RSD1788.50 din/kg
Super Vero
Super Vero
✓107.99 RSD1799.83 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
✓109.45 RSD1824.17 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓129.99 RSD2166.50 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima