Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
FLIPS YES 50G PIONIR
Quattro-logo
31.99
639.80 din/kg
Šumadija Market-logo
33.00
660.00 din/kg
IDEA-logo
38.80
776.00 din/kg
Roda-logo
38.80
776.00 din/kg
Fortuna-logo
39.99
799.80 din/kg
Super Vero-logo
39.99
799.80 din/kg
Domaća Trgovina-logo
40.50
810.00 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Quattro po 639.80 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Quattro
Quattronajjeftinije
50g
31.99 din
639.80 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
50g
33.00 din
660.00 din/kg
IDEA
IDEA
50g
38.80 din
776.00 din/kg
Roda
Roda
50g
38.80 din
776.00 din/kg
Fortuna
Fortuna
50g
39.99 din
799.80 din/kg
Super Vero
Super Vero
50g
39.99 din
799.80 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
50g
40.50 din
810.00 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Quattro
Quattro
Šumadija Market
Šumadija Market
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Fortuna
Fortuna
Super Vero
Super Vero
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Trnava Promet
Trnava Promet
Gomex
Gomex
Najjeftinija
31.99639.80 din/kg
33.00660.00 din/kg
38.80776.00 din/kg
38.80776.00 din/kg
39.99799.80 din/kg
39.99799.80 din/kg
40.50810.00 din/kg
———639.80 din/kg
——
108.54723.60 din/kg
108.54723.60 din/kg
—
112.99753.27 din/kg
113.30755.33 din/kg
87.99586.60 din/kg
90.00600.00 din/kg
112.15747.67 din/kg
586.60 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
Quattro
Quattro
✓31.99 RSD639.80 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓33.00 RSD660.00 din/kg
IDEA
IDEA
✓38.80 RSD776.00 din/kg
Roda
Roda
✓38.80 RSD776.00 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓39.99 RSD799.80 din/kg
Super Vero
Super Vero
✓39.99 RSD799.80 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓40.50 RSD810.00 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima