
Omiljeni
Akcija

34.00
1133.33 din/kg
37.90
1263.33 din/kg
45.70
1523.33 din/kg53.82
1794.00 din/kg53.82
1794.00 din/kg
56.36
1878.67 din/kg
59.35
1978.33 din/kg
61.99
2066.33 din/kg
62.99
2099.67 din/kg62.99
2099.67 din/kg
69.99
2333.00 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 1133.33 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 30g | 34.00 din | 1133.33 din/kg |
![]() | 30g | 37.90 din | 1263.33 din/kg |
![]() | 30g | 45.70 din | 1523.33 din/kg |
| 30g | 53.82 din | 1794.00 din/kg | |
| 30g | 53.82 din | 1794.00 din/kg | |
![]() | 30g | 56.36 din | 1878.67 din/kg |
![]() | 30g | 59.35 din | 1978.33 din/kg |
![]() | 30g | 61.99 din | 2066.33 din/kg |
![]() | 30g | 62.99 din | 2099.67 din/kg |
| 30g | 62.99 din | 2099.67 din/kg | |
![]() | 30g | 69.99 din | 2333.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
34.001133.33 din/kg | 37.901263.33 din/kg | 45.701523.33 din/kg | 53.821794.00 din/kg | 53.821794.00 din/kg | 56.361878.67 din/kg | 59.351978.33 din/kg | 61.992066.33 din/kg | 62.992099.67 din/kg | 62.992099.67 din/kg | 69.992333.00 din/kg | — | — | — | 1133.33 din/kg | |
| — | — | 105.501318.75 din/kg | 167.802097.50 din/kg | 167.802097.50 din/kg | 145.971824.63 din/kg | 153.751921.88 din/kg | 161.992024.88 din/kg | — | 164.992062.38 din/kg | 159.991999.88 din/kg | 89.991124.88 din/kg | 190.002375.00 din/kg | 205.622570.25 din/kg | 1124.88 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 11 od 75 prodavaca
✓34.00 RSD1133.33 din/kg

✓37.90 RSD1263.33 din/kg

✓45.70 RSD1523.33 din/kg
✓53.82 RSD1794.00 din/kg
✓53.82 RSD1794.00 din/kg

✓56.36 RSD1878.67 din/kg

✓59.35 RSD1978.33 din/kg

✓61.99 RSD2066.33 din/kg

✓62.99 RSD2099.67 din/kg
✓62.99 RSD2099.67 din/kg

✓69.99 RSD2333.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


133.00
665.00 din/kg207.00
1035.00 din/kg207.00
1035.00 din/kg118.42
1480.25 din/kg63.88
1597.00 din/kg62.31
1557.75 din/kg124.59
1557.38 din/kg
114.99
1352.82 din/kg114.99
1352.82 din/kg
29.99
999.67 din/kg
29.99
999.67 din/kg39.99
1333.00 din/kg
29.99
999.67 din/kg
29.99
999.67 din/kg39.99
1333.00 din/kg

