Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
FLIPS ČOKO STOBI 30G VITAMINKA
Metalac Proleter-logo
34.00
1133.33 din/kg
Zlatan Trag-logo
37.90
1263.33 din/kg
Domaća Trgovina-logo
45.70
1523.33 din/kg
IDEA-logo
53.82
1794.00 din/kg
Roda-logo
53.82
1794.00 din/kg
Plus Cash&Carry-logo
56.36
1878.67 din/kg
Medius-logo
59.35
1978.33 din/kg
Super Vero-logo
61.99
2066.33 din/kg
DTL Vum-logo
62.99
2099.67 din/kg
Univerexport-logo
62.99
2099.67 din/kg
Quattro-logo
69.99
2333.00 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 1133.33 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Metalac Proleter
Metalac Proleternajjeftinije
30g
34.00 din
1133.33 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
30g
37.90 din
1263.33 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
30g
45.70 din
1523.33 din/kg
IDEA
IDEA
30g
53.82 din
1794.00 din/kg
Roda
Roda
30g
53.82 din
1794.00 din/kg
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
30g
56.36 din
1878.67 din/kg
Medius
Medius
30g
59.35 din
1978.33 din/kg
Super Vero
Super Vero
30g
61.99 din
2066.33 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
30g
62.99 din
2099.67 din/kg
Univerexport
Univerexport
30g
62.99 din
2099.67 din/kg
Quattro
Quattro
30g
69.99 din
2333.00 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Metalac Proleter
Metalac Proleter
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Medius
Medius
Super Vero
Super Vero
DTL Vum
DTL Vum
Univerexport
Univerexport
Quattro
Quattro
DTL Leon
DTL Leon
Šumadija Market
Šumadija Market
DIS
DIS
Najjeftinija
34.001133.33 din/kg
37.901263.33 din/kg
45.701523.33 din/kg
53.821794.00 din/kg
53.821794.00 din/kg
56.361878.67 din/kg
59.351978.33 din/kg
61.992066.33 din/kg
62.992099.67 din/kg
62.992099.67 din/kg
69.992333.00 din/kg
———1133.33 din/kg
——
105.501318.75 din/kg
167.802097.50 din/kg
167.802097.50 din/kg
145.971824.63 din/kg
153.751921.88 din/kg
161.992024.88 din/kg
—
164.992062.38 din/kg
159.991999.88 din/kg
89.991124.88 din/kg
190.002375.00 din/kg
205.622570.25 din/kg
1124.88 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 11 od 75 prodavaca
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓34.00 RSD1133.33 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓37.90 RSD1263.33 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓45.70 RSD1523.33 din/kg
IDEA
IDEA
✓53.82 RSD1794.00 din/kg
Roda
Roda
✓53.82 RSD1794.00 din/kg
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓56.36 RSD1878.67 din/kg
Medius
Medius
✓59.35 RSD1978.33 din/kg
Super Vero
Super Vero
✓61.99 RSD2066.33 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
✓62.99 RSD2099.67 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓62.99 RSD2099.67 din/kg
Quattro
Quattro
✓69.99 RSD2333.00 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima