Omiljeni
Akcija

168.00
1120.00 din/kg
177.70
1184.67 din/kg
177.75
1185.00 din/kg191.58
1277.20 din/kg191.58
1277.20 din/kg
194.99
1299.93 din/kg
194.99
1299.93 din/kg
197.45
1316.33 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Šumadija Market po 1120.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 150g | 168.00 din | 1120.00 din/kg |
![]() | 150g | 177.70 din | 1184.67 din/kg |
![]() | 150g | 177.75 din | 1185.00 din/kg |
| 150g | 191.58 din | 1277.20 din/kg | |
| 150g | 191.58 din | 1277.20 din/kg | |
![]() | 150g | 194.99 din | 1299.93 din/kg |
![]() | 150g | 194.99 din | 1299.93 din/kg |
![]() | 150g | 197.45 din | 1316.33 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
92.001150.00 din/kg | 93.991174.88 din/kg | 97.701221.25 din/kg | 97.741221.75 din/kg | 104.991312.38 din/kg | 105.341316.75 din/kg | 105.341316.75 din/kg | 106.991337.38 din/kg | 108.551356.88 din/kg | 1150.00 din/kg | |
168.001120.00 din/kg | — | 177.701184.67 din/kg | 177.751185.00 din/kg | 194.991299.93 din/kg | 191.581277.20 din/kg | 191.581277.20 din/kg | 194.991299.93 din/kg | 197.451316.33 din/kg | 1120.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 8 od 75 prodavaca
✓168.00 RSD1120.00 din/kg

✓177.70 RSD1184.67 din/kg

✓177.75 RSD1185.00 din/kg
✓191.58 RSD1277.20 din/kg
✓191.58 RSD1277.20 din/kg

✓194.99 RSD1299.93 din/kg

✓194.99 RSD1299.93 din/kg

✓197.45 RSD1316.33 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

59.99
857.00 din/kg49.99
714.14 din/kg49.99
714.14 din/kg49.99
714.14 din/kg49.99
714.14 din/kg
59.99
857.00 din/kg49.99
714.14 din/kg49.99
714.14 din/kg62.00
1550.00 din/kg
63.27
1581.75 din/kg
55.37
922.83 din/kg
59.99
705.76 din/kg
61.86
727.76 din/kg
63.15
742.94 din/kg
74.00
870.59 din/kg
