
Omiljeni
Akcija

21.00
525.00 din/kg21.20
530.00 din/kg21.49
537.25 din/kg
21.49
537.25 din/kg
21.49
537.25 din/kg21.84
546.00 din/kg21.84
546.00 din/kg
21.99
549.75 din/kg
21.99
549.75 din/kg
21.99
549.75 din/kg21.99
549.75 din/kg
21.99
549.75 din/kg
22.00
550.00 din/kg
22.05
551.25 din/kg
22.08
552.00 din/kg
22.08
552.00 din/kg
22.09
552.25 din/kg
22.30
557.50 din/kg
24.00
600.00 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Prima
Količina i jedinica mere: 40g
Poznati bar-kodovi: 8600939212257
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 525.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 40g | 21.00 din | 525.00 din/kg |
| 40g | 21.20 din | 530.00 din/kg | |
| 40g | 21.49 din | 537.25 din/kg | |
![]() | 40g | 21.49 din | 537.25 din/kg |
![]() | 40g | 21.49 din | 537.25 din/kg |
| 40g | 21.84 din | 546.00 din/kg | |
| 40g | 21.84 din | 546.00 din/kg | |
![]() | 40g | 21.99 din | 549.75 din/kg |
![]() | 40g | 21.99 din | 549.75 din/kg |
![]() | 40g | 21.99 din | 549.75 din/kg |
| 40g | 21.99 din | 549.75 din/kg | |
![]() | 40g | 21.99 din | 549.75 din/kg |
![]() | 40g | 22.00 din | 550.00 din/kg |
![]() | 40g | 22.05 din | 551.25 din/kg |
![]() | 40g | 22.08 din | 552.00 din/kg |
![]() | 40g | 22.08 din | 552.00 din/kg |
![]() | 40g | 22.09 din | 552.25 din/kg |
![]() | 40g | 22.30 din | 557.50 din/kg |
![]() | 40g | 24.00 din | 600.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21.00525.00 din/kg | 21.20530.00 din/kg | 21.49537.25 din/kg | 21.49537.25 din/kg | 21.49537.25 din/kg | 21.84546.00 din/kg | 21.84546.00 din/kg | 21.99549.75 din/kg | 21.99549.75 din/kg | 21.99549.75 din/kg | 21.99549.75 din/kg | 21.99549.75 din/kg | 22.00550.00 din/kg | 22.05551.25 din/kg | 22.08552.00 din/kg | 22.08552.00 din/kg | 22.09552.25 din/kg | 22.30557.50 din/kg | 24.00600.00 din/kg | — | — | — | — | — | 525.00 din/kg | |
38.00400.00 din/kg | 41.33435.05 din/kg | — | 40.49426.21 din/kg | — | — | — | 40.99431.47 din/kg | — | 40.99431.47 din/kg | 40.99431.47 din/kg | — | 42.00442.11 din/kg | 41.25434.21 din/kg | 41.33435.05 din/kg | 41.33435.05 din/kg | 41.34435.16 din/kg | 49.99526.21 din/kg | 45.50478.95 din/kg | 33.28350.32 din/kg | 35.48373.47 din/kg | 41.78439.79 din/kg | — | — | 350.32 din/kg | |
73.00331.82 din/kg | 78.62357.36 din/kg | 77.49352.23 din/kg | 77.49352.23 din/kg | 77.49352.23 din/kg | 77.76353.45 din/kg | 77.76353.45 din/kg | 77.99354.50 din/kg | 80.99368.14 din/kg | 78.99359.05 din/kg | 76.99349.95 din/kg | 79.49361.32 din/kg | 80.00363.64 din/kg | 78.55357.05 din/kg | 78.64357.45 din/kg | 78.62357.36 din/kg | 66.83303.77 din/kg | 99.99454.50 din/kg | 86.50393.18 din/kg | 69.99318.14 din/kg | 67.49306.77 din/kg | — | 68.99313.59 din/kg | 78.60357.27 din/kg | 303.77 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 19 od 75 prodavaca
✓21.00 RSD525.00 din/kg
✓21.20 RSD530.00 din/kg
✓21.49 RSD537.25 din/kg

✓21.49 RSD537.25 din/kg

✓21.49 RSD537.25 din/kg
✓21.84 RSD546.00 din/kg
✓21.84 RSD546.00 din/kg

✓21.99 RSD549.75 din/kg

✓21.99 RSD549.75 din/kg

✓21.99 RSD549.75 din/kg
✓21.99 RSD549.75 din/kg

✓21.99 RSD549.75 din/kg

✓22.00 RSD550.00 din/kg

✓22.05 RSD551.25 din/kg

✓22.08 RSD552.00 din/kg

✓22.08 RSD552.00 din/kg

✓22.09 RSD552.25 din/kg

✓22.30 RSD557.50 din/kg

✓24.00 RSD600.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

19.99
499.75 din/kg

141.99
946.60 din/kg
50.99
566.56 din/kg
105.99
423.96 din/kg
19.99
499.75 din/kg

64.99
324.95 din/kg
69.99
349.95 din/kg
72.95
364.75 din/kg
73.00
365.00 din/kg76.99
384.95 din/kg
76.99
384.95 din/kg+12 vise


81.49
325.96 din/kg
199.99
2105.16 din/kg

