Omiljeni
Akcija

99.99
999.90 din/kg111.49
1114.90 din/kg
111.49
1114.90 din/kg
111.49
1114.90 din/kg114.10
1141.00 din/kg114.10
1141.00 din/kg
116.99
1169.90 din/kg
116.99
1169.90 din/kg
117.80
1178.00 din/kg
117.83
1178.30 din/kg
119.00
1190.00 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Podunavlje po 999.90 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 100g | 99.99 din | 999.90 din/kg |
| 100g | 111.49 din | 1114.90 din/kg | |
![]() | 100g | 111.49 din | 1114.90 din/kg |
![]() | 100g | 111.49 din | 1114.90 din/kg |
| 100g | 114.10 din | 1141.00 din/kg | |
| 100g | 114.10 din | 1141.00 din/kg | |
![]() | 100g | 116.99 din | 1169.90 din/kg |
![]() | 100g | 116.99 din | 1169.90 din/kg |
![]() | 100g | 117.80 din | 1178.00 din/kg |
![]() | 100g | 117.83 din | 1178.30 din/kg |
![]() | 100g | 119.00 din | 1190.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
63.991279.80 din/kg | 63.991279.80 din/kg | 63.991279.80 din/kg | 65.491309.80 din/kg | 65.491309.80 din/kg | 66.991339.80 din/kg | 66.991339.80 din/kg | 67.601352.00 din/kg | 67.631352.60 din/kg | 67.641352.80 din/kg | 69.001380.00 din/kg | 69.991399.80 din/kg | 74.991499.80 din/kg | 1279.80 din/kg | |
111.491114.90 din/kg | 111.491114.90 din/kg | 111.491114.90 din/kg | 114.101141.00 din/kg | 114.101141.00 din/kg | — | 116.991169.90 din/kg | 117.801178.00 din/kg | — | 117.831178.30 din/kg | 119.001190.00 din/kg | 99.99999.90 din/kg | 116.991169.90 din/kg | 999.90 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 11 od 75 prodavaca
✓99.99 RSD999.90 din/kg
✓111.49 RSD1114.90 din/kg

✓111.49 RSD1114.90 din/kg

✓111.49 RSD1114.90 din/kg
✓114.10 RSD1141.00 din/kg
✓114.10 RSD1141.00 din/kg

✓116.99 RSD1169.90 din/kg

✓116.99 RSD1169.90 din/kg

✓117.80 RSD1178.00 din/kg

✓117.83 RSD1178.30 din/kg

✓119.00 RSD1190.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

47.99
1454.24 din/kg
48.27
1462.73 din/kg
61.00
61.00 din/kg
42.99
1592.22 din/kg59.99
857.00 din/kg
27.06
902.00 din/kg
29.50
983.33 din/kg
29.99
999.67 din/kg
115.99
1159.90 din/kg
117.81
1178.10 din/kg
34.02
1030.91 din/kg
32.99
868.16 din/kg
33.80
889.47 din/kg

