
Omiljeni
Akcija

170.00
944.44 din/kg182.99
1016.61 din/kg
182.99
1016.61 din/kg
182.99
1016.61 din/kg
184.99
1027.72 din/kg191.20
1062.22 din/kg
193.00
1072.22 din/kg
193.00
1072.22 din/kg
193.15
1073.06 din/kg
193.21
1073.39 din/kg
193.23
1073.50 din/kg
193.23
1073.50 din/kg
193.99
1077.72 din/kg
219.99
1222.17 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 944.44 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 180g | 170.00 din | 944.44 din/kg |
| 180g | 182.99 din | 1016.61 din/kg | |
![]() | 180g | 182.99 din | 1016.61 din/kg |
![]() | 180g | 182.99 din | 1016.61 din/kg |
![]() | 180g | 184.99 din | 1027.72 din/kg |
| 180g | 191.20 din | 1062.22 din/kg | |
![]() | 180g | 193.00 din | 1072.22 din/kg |
![]() | 180g | 193.00 din | 1072.22 din/kg |
![]() | 180g | 193.15 din | 1073.06 din/kg |
![]() | 180g | 193.21 din | 1073.39 din/kg |
![]() | 180g | 193.23 din | 1073.50 din/kg |
![]() | 180g | 193.23 din | 1073.50 din/kg |
![]() | 180g | 193.99 din | 1077.72 din/kg |
![]() | 180g | 219.99 din | 1222.17 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
94.991187.38 din/kg | 96.611207.63 din/kg | 98.001225.00 din/kg | 100.491256.13 din/kg | 100.491256.13 din/kg | 100.491256.13 din/kg | 102.911286.38 din/kg | 102.911286.38 din/kg | 104.001300.00 din/kg | 104.991312.38 din/kg | 104.991312.38 din/kg | 105.161314.50 din/kg | 105.991324.88 din/kg | 106.001325.00 din/kg | 106.201327.50 din/kg | 106.251328.13 din/kg | 106.261328.25 din/kg | 106.271328.38 din/kg | 106.271328.38 din/kg | 106.281328.50 din/kg | — | — | 1187.38 din/kg | |
170.00944.44 din/kg | — | — | 182.991016.61 din/kg | 182.991016.61 din/kg | 182.991016.61 din/kg | — | — | — | — | 193.231073.50 din/kg | 191.201062.22 din/kg | 184.991027.72 din/kg | — | 193.001072.22 din/kg | 193.151073.06 din/kg | 193.211073.39 din/kg | 193.001072.22 din/kg | — | 193.231073.50 din/kg | 193.991077.72 din/kg | 219.991222.17 din/kg | 944.44 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 14 od 75 prodavaca
✓170.00 RSD944.44 din/kg
✓182.99 RSD1016.61 din/kg

✓182.99 RSD1016.61 din/kg

✓182.99 RSD1016.61 din/kg

✓184.99 RSD1027.72 din/kg
✓191.20 RSD1062.22 din/kg

✓193.00 RSD1072.22 din/kg

✓193.00 RSD1072.22 din/kg

✓193.15 RSD1073.06 din/kg

✓193.21 RSD1073.39 din/kg

✓193.23 RSD1073.50 din/kg

✓193.23 RSD1073.50 din/kg

✓193.99 RSD1077.72 din/kg

✓219.99 RSD1222.17 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

106.26
1328.25 din/kg
98.00
98.00 din/kg
209.50
1163.89 din/kg
115.00
1437.50 din/kg
98.07
980.70 din/kg
469.99
939.98 din/kg
51.99
866.50 din/kg
58.85
980.83 din/kg
58.91
981.83 din/kg
29.62
538.55 din/kg
30.00
545.45 din/kg


