
Omiljeni
Akcija

170.00
944.44 din/kg
177.99
988.83 din/kg182.99
1016.61 din/kg
182.99
1016.61 din/kg
182.99
1016.61 din/kg
184.99
1027.72 din/kg191.20
1062.22 din/kg
193.00
1072.22 din/kg
193.00
1072.22 din/kg
193.15
1073.06 din/kg
193.21
1073.39 din/kg
193.23
1073.50 din/kg
193.23
1073.50 din/kg
219.99
1222.17 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 944.44 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 180g | 170.00 din | 944.44 din/kg |
![]() | 180g | 177.99 din | 988.83 din/kg |
| 180g | 182.99 din | 1016.61 din/kg | |
![]() | 180g | 182.99 din | 1016.61 din/kg |
![]() | 180g | 182.99 din | 1016.61 din/kg |
![]() | 180g | 184.99 din | 1027.72 din/kg |
| 180g | 191.20 din | 1062.22 din/kg | |
![]() | 180g | 193.00 din | 1072.22 din/kg |
![]() | 180g | 193.00 din | 1072.22 din/kg |
![]() | 180g | 193.15 din | 1073.06 din/kg |
![]() | 180g | 193.21 din | 1073.39 din/kg |
![]() | 180g | 193.23 din | 1073.50 din/kg |
![]() | 180g | 193.23 din | 1073.50 din/kg |
![]() | 180g | 219.99 din | 1222.17 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
94.991187.38 din/kg | 100.491256.13 din/kg | 100.491256.13 din/kg | 100.491256.13 din/kg | 102.911286.38 din/kg | 102.911286.38 din/kg | 104.991312.38 din/kg | 105.161314.50 din/kg | 105.991324.88 din/kg | 106.001325.00 din/kg | 106.201327.50 din/kg | 106.251328.13 din/kg | 106.261328.25 din/kg | 106.271328.38 din/kg | 106.281328.50 din/kg | — | — | 1187.38 din/kg | |
170.00944.44 din/kg | 182.991016.61 din/kg | 182.991016.61 din/kg | 182.991016.61 din/kg | — | — | 193.231073.50 din/kg | 191.201062.22 din/kg | 184.991027.72 din/kg | — | 193.001072.22 din/kg | 193.151073.06 din/kg | 193.211073.39 din/kg | 193.001072.22 din/kg | 193.231073.50 din/kg | 177.99988.83 din/kg | 219.991222.17 din/kg | 944.44 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 14 od 75 prodavaca
✓170.00 RSD944.44 din/kg

✓177.99 RSD988.83 din/kg
✓182.99 RSD1016.61 din/kg

✓182.99 RSD1016.61 din/kg

✓182.99 RSD1016.61 din/kg

✓184.99 RSD1027.72 din/kg
✓191.20 RSD1062.22 din/kg

✓193.00 RSD1072.22 din/kg

✓193.00 RSD1072.22 din/kg

✓193.15 RSD1073.06 din/kg

✓193.21 RSD1073.39 din/kg

✓193.23 RSD1073.50 din/kg

✓193.23 RSD1073.50 din/kg

✓219.99 RSD1222.17 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

199.99
1111.06 din/kg
250.09
500.18 din/kg
254.00
508.00 din/kg

99.99
666.60 din/kg
107.00
713.33 din/kg112.86
752.40 din/kg116.99
779.93 din/kg121.77
811.80 din/kg121.77
811.80 din/kg+3 vise

129.00
758.82 din/kg138.99
817.59 din/kg138.99
817.59 din/kg37.62
752.40 din/kg37.62
752.40 din/kgAkcija
Kikiriki FUN&FIT Jumbo oljušteni prženi slani 180g

172.12
956.22 din/kg172.12
956.22 din/kg180.99
1005.50 din/kg

261.98
523.96 din/kg426.49
852.98 din/kg
426.49
852.98 din/kg
426.49
852.98 din/kg429.36
858.72 din/kg429.36
858.72 din/kg+2 vise
152.99
611.96 din/kg
152.99
611.96 din/kg
152.99
611.96 din/kg