
Omiljeni
Akcija

74.99
1499.80 din/kg
82.49
1649.80 din/kg85.49
1709.80 din/kg
85.49
1709.80 din/kg
85.49
1709.80 din/kg
87.97
1759.40 din/kg
88.00
1760.00 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Benlian food
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8606012186194
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 1499.80 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 50g | 74.99 din | 1499.80 din/kg |
![]() | 50g | 82.49 din | 1649.80 din/kg |
| 50g | 85.49 din | 1709.80 din/kg | |
![]() | 50g | 85.49 din | 1709.80 din/kg |
![]() | 50g | 85.49 din | 1709.80 din/kg |
![]() | 50g | 87.97 din | 1759.40 din/kg |
![]() | 50g | 88.00 din | 1760.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
70.001400.00 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | 1400.00 din/kg | |
| — | 74.991499.80 din/kg | 82.491649.80 din/kg | 85.491709.80 din/kg | 85.491709.80 din/kg | 85.491709.80 din/kg | 87.971759.40 din/kg | 88.001760.00 din/kg | 1499.80 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓74.99 RSD1499.80 din/kg

✓82.49 RSD1649.80 din/kg
✓85.49 RSD1709.80 din/kg

✓85.49 RSD1709.80 din/kg

✓85.49 RSD1709.80 din/kg

✓87.97 RSD1759.40 din/kg

✓88.00 RSD1760.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

60.00
500.00 din/kg68.79
573.25 din/kg68.79
573.25 din/kg

130.99
1091.58 din/kg130.99
1091.58 din/kg
130.99
1091.58 din/kg
130.99
1091.58 din/kg131.10
1092.50 din/kg131.10
1092.50 din/kg
93.49
719.15 din/kg
119.00
119.00 din/kg
134.73
134.73 din/kg
158.60
158.60 din/kg
192.50
192.50 din/kg
196.00
196.00 din/kg
217.35
217.35 din/kg
147.99
1233.25 din/kg
150.99
1258.25 din/kg151.05
1258.75 din/kg151.05
1258.75 din/kg
75.00
1250.00 din/kg
75.00
1250.00 din/kg

134.99
2249.83 din/kg134.99
2249.83 din/kg134.99
2249.83 din/kg
134.99
2249.83 din/kg
134.99
2249.83 din/kg135.37
2256.17 din/kg+1 vise

