Omiljeni
Akcija

79.99
888.78 din/kg79.99
888.78 din/kg100.99
1122.11 din/kg
100.99
1122.11 din/kg
100.99
1122.11 din/kg103.62
1151.33 din/kg103.62
1151.33 din/kg104.99
1166.56 din/kg
105.99
1177.67 din/kg
106.98
1188.67 din/kg
106.99
1188.78 din/kg
106.99
1188.78 din/kg
107.00
1188.89 din/kg
107.01
1189.00 din/kg
109.99
1222.11 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Metalac Proleter po 888.78 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 90g | 79.99 din | 888.78 din/kg |
| 90g | 79.99 din | 888.78 din/kg | |
| 90g | 100.99 din | 1122.11 din/kg | |
![]() | 90g | 100.99 din | 1122.11 din/kg |
![]() | 90g | 100.99 din | 1122.11 din/kg |
| 90g | 103.62 din | 1151.33 din/kg | |
| 90g | 103.62 din | 1151.33 din/kg | |
| 90g | 104.99 din | 1166.56 din/kg | |
![]() | 90g | 105.99 din | 1177.67 din/kg |
![]() | 90g | 106.98 din | 1188.67 din/kg |
![]() | 90g | 106.99 din | 1188.78 din/kg |
![]() | 90g | 106.99 din | 1188.78 din/kg |
![]() | 90g | 107.00 din | 1188.89 din/kg |
![]() | 90g | 107.01 din | 1189.00 din/kg |
![]() | 90g | 109.99 din | 1222.11 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
34.99874.75 din/kg | 45.991149.75 din/kg | 45.991149.75 din/kg | 45.991149.75 din/kg | 47.071176.75 din/kg | 47.071176.75 din/kg | 47.991199.75 din/kg | 48.001200.00 din/kg | 48.101202.50 din/kg | 48.601215.00 din/kg | 48.601215.00 din/kg | 49.991249.75 din/kg | 49.991249.75 din/kg | 52.001300.00 din/kg | — | — | — | — | 874.75 din/kg | |
79.99888.78 din/kg | 100.991122.11 din/kg | 100.991122.11 din/kg | 100.991122.11 din/kg | 103.621151.33 din/kg | 103.621151.33 din/kg | 104.991166.56 din/kg | — | 79.99888.78 din/kg | 107.011189.00 din/kg | 106.991188.78 din/kg | 109.991222.11 din/kg | — | — | 105.991177.67 din/kg | 106.981188.67 din/kg | 106.991188.78 din/kg | 107.001188.89 din/kg | 888.78 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 15 od 75 prodavaca
✓79.99 RSD888.78 din/kg
✓79.99 RSD888.78 din/kg
✓100.99 RSD1122.11 din/kg

✓100.99 RSD1122.11 din/kg

✓100.99 RSD1122.11 din/kg
✓103.62 RSD1151.33 din/kg
✓103.62 RSD1151.33 din/kg
✓104.99 RSD1166.56 din/kg

✓105.99 RSD1177.67 din/kg

✓106.98 RSD1188.67 din/kg

✓106.99 RSD1188.78 din/kg

✓106.99 RSD1188.78 din/kg

✓107.00 RSD1188.89 din/kg

✓107.01 RSD1189.00 din/kg

✓109.99 RSD1222.11 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

34.99
874.75 din/kg45.99
1149.75 din/kg
45.99
1149.75 din/kg
45.99
1149.75 din/kg47.07
1176.75 din/kg47.07
1176.75 din/kg+8 vise


42.99
1433.00 din/kg
45.00
1500.00 din/kg45.49
1516.33 din/kg
45.49
1516.33 din/kg
45.49
1516.33 din/kg46.75
1558.33 din/kg+15 vise


85.99
1074.88 din/kg
90.00
1125.00 din/kg91.99
1149.88 din/kg
91.99
1149.88 din/kg
91.99
1149.88 din/kg
94.99
1187.38 din/kg+13 vise

63.00
700.00 din/kg181.50
363.00 din/kg
333.99
417.49 din/kg
391.99
391.99 din/kg
20.85
1737.50 din/kg

