Omiljeni
Akcija
186.49
1036.06 din/kg
186.49
1036.06 din/kg
186.49
1036.06 din/kg190.89
1060.50 din/kg190.89
1060.50 din/kg
197.12
1095.11 din/kg
199.00
1105.56 din/kg
219.99
1222.17 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Doritos
Količina i jedinica mere: 180g
Poznati bar-kodovi: 8606017378570
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Maxi po 1036.06 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 180g | 186.49 din | 1036.06 din/kg | |
![]() | 180g | 186.49 din | 1036.06 din/kg |
![]() | 180g | 186.49 din | 1036.06 din/kg |
| 180g | 190.89 din | 1060.50 din/kg | |
| 180g | 190.89 din | 1060.50 din/kg | |
![]() | 180g | 197.12 din | 1095.11 din/kg |
![]() | 180g | 199.00 din | 1105.56 din/kg |
![]() | 180g | 219.99 din | 1222.17 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
140.00823.53 din/kg | 186.491097.00 din/kg | 186.491097.00 din/kg | 186.491097.00 din/kg | 190.891122.88 din/kg | 190.891122.88 din/kg | 194.991147.00 din/kg | 195.991152.88 din/kg | 197.101159.41 din/kg | 197.121159.53 din/kg | 197.121159.53 din/kg | 199.991176.41 din/kg | 823.53 din/kg | |
| — | 186.491036.06 din/kg | 186.491036.06 din/kg | 186.491036.06 din/kg | 190.891060.50 din/kg | 190.891060.50 din/kg | — | — | — | 199.001105.56 din/kg | 197.121095.11 din/kg | 219.991222.17 din/kg | 1036.06 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 8 od 75 prodavaca✓186.49 RSD1036.06 din/kg

✓186.49 RSD1036.06 din/kg

✓186.49 RSD1036.06 din/kg
✓190.89 RSD1060.50 din/kg
✓190.89 RSD1060.50 din/kg

✓197.12 RSD1095.11 din/kg

✓199.00 RSD1105.56 din/kg

✓219.99 RSD1222.17 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

59.99
705.76 din/kg
61.85
727.65 din/kg
63.15
742.94 din/kg
67.99
799.88 din/kg
71.53
841.53 din/kg
74.00
870.59 din/kg140.00
823.53 din/kg186.49
1097.00 din/kg
186.49
1097.00 din/kg
186.49
1097.00 din/kg190.89
1122.88 din/kg190.89
1122.88 din/kg+6 vise


121.00
1344.44 din/kg
125.99
1399.89 din/kg
129.99
1444.33 din/kg
136.00
1511.11 din/kg
139.99
1555.44 din/kg
144.99
1611.00 din/kg+8 vise
119.99
599.95 din/kg
142.84
1503.58 din/kg142.84
1503.58 din/kg
146.99
1547.26 din/kg
147.45
1552.11 din/kg
147.49
1552.53 din/kg
147.50
1552.63 din/kg+2 vise
103.99
831.92 din/kg146.45
732.25 din/kg119.99
599.95 din/kg
