
Omiljeni
Akcija

78.20
1303.33 din/kg
90.00
1500.00 din/kg91.99
1533.17 din/kg
91.99
1533.17 din/kg
91.99
1533.17 din/kg94.27
1571.17 din/kg94.27
1571.17 din/kg
94.99
1583.17 din/kg
94.99
1583.17 din/kg95.99
1599.83 din/kg
95.99
1599.83 din/kg96.32
1605.33 din/kg
97.00
1616.67 din/kg
97.00
1616.67 din/kg
97.25
1620.83 din/kg
97.33
1622.17 din/kg
97.33
1622.17 din/kg
97.34
1622.33 din/kg
97.34
1622.33 din/kg
97.34
1622.33 din/kg
99.99
1666.50 din/kg
106.00
1766.67 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 1303.33 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 60g | 78.20 din | 1303.33 din/kg |
![]() | 60g | 90.00 din | 1500.00 din/kg |
| 60g | 91.99 din | 1533.17 din/kg | |
![]() | 60g | 91.99 din | 1533.17 din/kg |
![]() | 60g | 91.99 din | 1533.17 din/kg |
| 60g | 94.27 din | 1571.17 din/kg | |
| 60g | 94.27 din | 1571.17 din/kg | |
![]() | 60g | 94.99 din | 1583.17 din/kg |
![]() | 60g | 94.99 din | 1583.17 din/kg |
| 60g | 95.99 din | 1599.83 din/kg | |
![]() | 60g | 95.99 din | 1599.83 din/kg |
| 60g | 96.32 din | 1605.33 din/kg | |
![]() | 60g | 97.00 din | 1616.67 din/kg |
![]() | 60g | 97.00 din | 1616.67 din/kg |
![]() | 60g | 97.25 din | 1620.83 din/kg |
![]() | 60g | 97.33 din | 1622.17 din/kg |
![]() | 60g | 97.33 din | 1622.17 din/kg |
![]() | 60g | 97.34 din | 1622.33 din/kg |
![]() | 60g | 97.34 din | 1622.33 din/kg |
![]() | 60g | 97.34 din | 1622.33 din/kg |
![]() | 60g | 99.99 din | 1666.50 din/kg |
![]() | 60g | 106.00 din | 1766.67 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
78.201303.33 din/kg | 90.001500.00 din/kg | 91.991533.17 din/kg | 91.991533.17 din/kg | 91.991533.17 din/kg | 94.271571.17 din/kg | 94.271571.17 din/kg | 94.991583.17 din/kg | 94.991583.17 din/kg | 95.991599.83 din/kg | 95.991599.83 din/kg | 96.321605.33 din/kg | 97.001616.67 din/kg | 97.001616.67 din/kg | 97.251620.83 din/kg | 97.331622.17 din/kg | 97.331622.17 din/kg | 97.341622.33 din/kg | 97.341622.33 din/kg | 97.341622.33 din/kg | 99.991666.50 din/kg | 106.001766.67 din/kg | — | — | 1303.33 din/kg | |
129.981368.21 din/kg | 136.001431.58 din/kg | 139.491468.32 din/kg | 139.491468.32 din/kg | 139.491468.32 din/kg | — | — | — | — | — | 145.991536.74 din/kg | 145.951536.32 din/kg | 147.501552.63 din/kg | — | — | 134.991420.95 din/kg | 146.991547.26 din/kg | 147.501552.63 din/kg | 147.501552.63 din/kg | 147.501552.63 din/kg | 149.991578.84 din/kg | 159.501678.95 din/kg | 128.991357.79 din/kg | 144.991526.21 din/kg | 1357.79 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 22 od 75 prodavaca
✓78.20 RSD1303.33 din/kg

✓90.00 RSD1500.00 din/kg
✓91.99 RSD1533.17 din/kg

✓91.99 RSD1533.17 din/kg

✓91.99 RSD1533.17 din/kg
✓94.27 RSD1571.17 din/kg
✓94.27 RSD1571.17 din/kg

✓94.99 RSD1583.17 din/kg

✓94.99 RSD1583.17 din/kg
✓95.99 RSD1599.83 din/kg

✓95.99 RSD1599.83 din/kg
✓96.32 RSD1605.33 din/kg

✓97.00 RSD1616.67 din/kg

✓97.00 RSD1616.67 din/kg

✓97.25 RSD1620.83 din/kg

✓97.33 RSD1622.17 din/kg

✓97.33 RSD1622.17 din/kg

✓97.34 RSD1622.33 din/kg

✓97.34 RSD1622.33 din/kg

✓97.34 RSD1622.33 din/kg

✓99.99 RSD1666.50 din/kg

✓106.00 RSD1766.67 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


128.99
1357.79 din/kg
129.98
1368.21 din/kg
134.99
1420.95 din/kg
136.00
1431.58 din/kg139.49
1468.32 din/kg
139.49
1468.32 din/kg+11 vise


147.19
1051.36 din/kg
159.90
1142.14 din/kg
162.99
1164.21 din/kg
169.99
1214.21 din/kg
171.49
1224.93 din/kg180.64
1290.29 din/kg+12 vise

119.90
1262.11 din/kg
129.98
1368.21 din/kg
136.00
1431.58 din/kg139.49
1468.32 din/kg
139.49
1468.32 din/kg
139.49
1468.32 din/kg+13 vise
119.99
799.93 din/kg
119.99
799.93 din/kg
119.99
799.93 din/kg
39.00
975.00 din/kg
234.49
1019.52 din/kg
234.49
1019.52 din/kg
234.49
1019.52 din/kg239.99
1043.43 din/kg240.00
1043.48 din/kg240.00
1043.48 din/kg+3 vise
116.99
779.93 din/kg
116.99
779.93 din/kg
116.99
779.93 din/kg67.99
799.88 din/kg
67.99
799.88 din/kg
67.99
799.88 din/kg
