Omiljeni
Akcija

215.60
1026.67 din/kg
215.99
1028.52 din/kg
228.00
1085.71 din/kg234.49
1116.62 din/kg
234.49
1116.62 din/kg
234.49
1116.62 din/kg
239.99
1142.81 din/kg
244.99
1166.62 din/kg244.99
1166.62 din/kg
246.99
1176.14 din/kg
247.50
1178.57 din/kg
247.75
1179.76 din/kg
247.82
1180.10 din/kg
247.82
1180.10 din/kg
248.00
1180.95 din/kg
269.00
1280.95 din/kg
279.99
1333.29 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Fortuna po 1026.67 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 210g | 215.60 din | 1026.67 din/kg |
![]() | 210g | 215.99 din | 1028.52 din/kg |
![]() | 210g | 228.00 din | 1085.71 din/kg |
| 210g | 234.49 din | 1116.62 din/kg | |
![]() | 210g | 234.49 din | 1116.62 din/kg |
![]() | 210g | 234.49 din | 1116.62 din/kg |
![]() | 210g | 239.99 din | 1142.81 din/kg |
![]() | 210g | 244.99 din | 1166.62 din/kg |
| 210g | 244.99 din | 1166.62 din/kg | |
![]() | 210g | 246.99 din | 1176.14 din/kg |
![]() | 210g | 247.50 din | 1178.57 din/kg |
![]() | 210g | 247.75 din | 1179.76 din/kg |
![]() | 210g | 247.82 din | 1180.10 din/kg |
![]() | 210g | 247.82 din | 1180.10 din/kg |
![]() | 210g | 248.00 din | 1180.95 din/kg |
![]() | 210g | 269.00 din | 1280.95 din/kg |
![]() | 210g | 279.99 din | 1333.29 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
43.001720.00 din/kg | 43.991759.60 din/kg | 43.991759.60 din/kg | 43.991759.60 din/kg | 44.991799.60 din/kg | 45.991839.60 din/kg | 45.991839.60 din/kg | 45.991839.60 din/kg | 45.991839.60 din/kg | 46.001840.00 din/kg | 46.451858.00 din/kg | 46.521860.80 din/kg | 46.531861.20 din/kg | 46.531861.20 din/kg | 51.502060.00 din/kg | — | — | — | — | — | — | 1720.00 din/kg | |
228.001085.71 din/kg | 234.491116.62 din/kg | 234.491116.62 din/kg | 234.491116.62 din/kg | 239.991142.81 din/kg | 244.991166.62 din/kg | 246.991176.14 din/kg | — | — | 247.501178.57 din/kg | 247.751179.76 din/kg | — | 247.821180.10 din/kg | — | 269.001280.95 din/kg | 215.601026.67 din/kg | 215.991028.52 din/kg | 244.991166.62 din/kg | 247.821180.10 din/kg | 248.001180.95 din/kg | 279.991333.29 din/kg | 1026.67 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 17 od 75 prodavaca
✓215.60 RSD1026.67 din/kg

✓215.99 RSD1028.52 din/kg

✓228.00 RSD1085.71 din/kg
✓234.49 RSD1116.62 din/kg

✓234.49 RSD1116.62 din/kg

✓234.49 RSD1116.62 din/kg

✓239.99 RSD1142.81 din/kg

✓244.99 RSD1166.62 din/kg
✓244.99 RSD1166.62 din/kg

✓246.99 RSD1176.14 din/kg

✓247.50 RSD1178.57 din/kg

✓247.75 RSD1179.76 din/kg

✓247.82 RSD1180.10 din/kg

✓247.82 RSD1180.10 din/kg

✓248.00 RSD1180.95 din/kg

✓269.00 RSD1280.95 din/kg

✓279.99 RSD1333.29 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


94.99
1187.38 din/kg
109.00
1362.50 din/kg111.49
1393.63 din/kg
111.49
1393.63 din/kg
111.49
1393.63 din/kg114.28
1428.50 din/kg+5 vise
119.99
599.95 din/kg
162.99
1164.21 din/kg
155.00
1033.33 din/kg
52.99
1324.75 din/kg
54.00
1350.00 din/kg
54.44
1361.00 din/kg
55.28
1382.00 din/kg57.49
1437.25 din/kg
57.49
1437.25 din/kg+18 vise

99.99
666.60 din/kg
369.99
2176.41 din/kg
382.99
2553.27 din/kg



