Omiljeni
Akcija

92.46
1027.33 din/kg114.30
1270.00 din/kg114.30
1270.00 din/kg
114.99
1277.67 din/kg114.99
1277.67 din/kg
115.00
1277.78 din/kg
115.99
1288.78 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: SP Marketi po 1027.33 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 90g | 92.46 din | 1027.33 din/kg |
| 90g | 114.30 din | 1270.00 din/kg | |
| 90g | 114.30 din | 1270.00 din/kg | |
![]() | 90g | 114.99 din | 1277.67 din/kg |
| 90g | 114.99 din | 1277.67 din/kg | |
![]() | 90g | 115.00 din | 1277.78 din/kg |
![]() | 90g | 115.99 din | 1288.78 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
92.461027.33 din/kg | 114.301270.00 din/kg | 114.301270.00 din/kg | 114.991277.67 din/kg | 114.991277.67 din/kg | 115.001277.78 din/kg | 115.991288.78 din/kg | 1027.33 din/kg | |
172.081229.14 din/kg | 170.191215.64 din/kg | 170.191215.64 din/kg | — | — | 175.001250.00 din/kg | 172.991235.64 din/kg | 1215.64 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓92.46 RSD1027.33 din/kg
✓114.30 RSD1270.00 din/kg
✓114.30 RSD1270.00 din/kg

✓114.99 RSD1277.67 din/kg
✓114.99 RSD1277.67 din/kg

✓115.00 RSD1277.78 din/kg

✓115.99 RSD1288.78 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

83.00
1037.50 din/kg
39.00
1114.29 din/kg

89.99
1124.88 din/kg
100.40
1255.00 din/kg113.99
1424.88 din/kg
113.99
1424.88 din/kg
113.99
1424.88 din/kg114.30
1428.75 din/kg+14 vise

160.99
1238.38 din/kg160.99
1238.38 din/kg
160.99
1238.38 din/kg160.99
1238.38 din/kg
160.99
1238.38 din/kg
161.99
1246.08 din/kg+8 vise


56.90
711.25 din/kg
117.00
1462.50 din/kg

144.98
1115.23 din/kg
160.99
1238.38 din/kg
162.70
1251.54 din/kg
162.70
1251.54 din/kg
162.75
1251.92 din/kg
162.76
1252.00 din/kg+8 vise


71.00
591.67 din/kg135.99
1133.25 din/kg
143.90
1199.17 din/kg
143.95
1199.58 din/kg
143.95
1199.58 din/kg
143.98
1199.83 din/kg+13 vise


123.73
1031.08 din/kg
135.00
1125.00 din/kg135.99
1133.25 din/kg
143.90
1199.17 din/kg
143.95
1199.58 din/kg
143.95
1199.58 din/kg+12 vise
