Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
ČIPS SALTED 90G CHIO
SP Marketi-logo
92.46
1027.33 din/kg
IDEA-logo
114.30
1270.00 din/kg
Roda-logo
114.30
1270.00 din/kg
Aman-logo
114.99
1277.67 din/kg
Univerexport-logo
114.99
1277.67 din/kg
Metalac Proleter-logo
115.00
1277.78 din/kg
Medius-logo
115.99
1288.78 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: SP Marketi po 1027.33 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
SP Marketi
SP Marketinajjeftinije
90g
92.46 din
1027.33 din/kg
IDEA
IDEA
90g
114.30 din
1270.00 din/kg
Roda
Roda
90g
114.30 din
1270.00 din/kg
Aman
Aman
90g
114.99 din
1277.67 din/kg
Univerexport
Univerexport
90g
114.99 din
1277.67 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
90g
115.00 din
1277.78 din/kg
Medius
Medius
90g
115.99 din
1288.78 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
SP Marketi
SP Marketi
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Aman
Aman
Univerexport
Univerexport
Metalac Proleter
Metalac Proleter
Medius
Medius
Najjeftinija
92.461027.33 din/kg
114.301270.00 din/kg
114.301270.00 din/kg
114.991277.67 din/kg
114.991277.67 din/kg
115.001277.78 din/kg
115.991288.78 din/kg
1027.33 din/kg
172.081229.14 din/kg
170.191215.64 din/kg
170.191215.64 din/kg
——
175.001250.00 din/kg
172.991235.64 din/kg
1215.64 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
SP Marketi
SP Marketi
✓92.46 RSD1027.33 din/kg
IDEA
IDEA
✓114.30 RSD1270.00 din/kg
Roda
Roda
✓114.30 RSD1270.00 din/kg
Aman
Aman
✓114.99 RSD1277.67 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓114.99 RSD1277.67 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓115.00 RSD1277.78 din/kg
Medius
Medius
✓115.99 RSD1288.78 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima