
Omiljeni
Akcija

48.00
600.00 din/kg113.99
1424.88 din/kg
113.99
1424.88 din/kg
113.99
1424.88 din/kg114.30
1428.75 din/kg114.30
1428.75 din/kg
114.99
1437.38 din/kg114.99
1437.38 din/kg115.57
1444.63 din/kg
116.84
1460.50 din/kg
117.00
1462.50 din/kg
118.11
1476.38 din/kg
118.99
1487.38 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 600.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 80g | 48.00 din | 600.00 din/kg |
| 80g | 113.99 din | 1424.88 din/kg | |
![]() | 80g | 113.99 din | 1424.88 din/kg |
![]() | 80g | 113.99 din | 1424.88 din/kg |
| 80g | 114.30 din | 1428.75 din/kg | |
| 80g | 114.30 din | 1428.75 din/kg | |
![]() | 80g | 114.99 din | 1437.38 din/kg |
| 80g | 114.99 din | 1437.38 din/kg | |
| 80g | 115.57 din | 1444.63 din/kg | |
![]() | 80g | 116.84 din | 1460.50 din/kg |
![]() | 80g | 117.00 din | 1462.50 din/kg |
![]() | 80g | 118.11 din | 1476.38 din/kg |
![]() | 80g | 118.99 din | 1487.38 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
48.00600.00 din/kg | 113.991424.88 din/kg | 113.991424.88 din/kg | 113.991424.88 din/kg | 114.301428.75 din/kg | 114.301428.75 din/kg | 114.991437.38 din/kg | 114.991437.38 din/kg | 115.571444.63 din/kg | 116.841460.50 din/kg | 117.001462.50 din/kg | 118.111476.38 din/kg | 118.991487.38 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | 600.00 din/kg | |
| — | — | 160.991238.38 din/kg | — | — | — | 169.991307.62 din/kg | — | 162.791252.23 din/kg | 164.581266.00 din/kg | 165.001269.23 din/kg | 166.361279.69 din/kg | 167.991292.23 din/kg | 144.981115.23 din/kg | 162.701251.54 din/kg | 162.701251.54 din/kg | 162.751251.92 din/kg | 162.761252.00 din/kg | 162.781252.15 din/kg | 164.571265.92 din/kg | 1115.23 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 13 od 75 prodavaca
✓48.00 RSD600.00 din/kg
✓113.99 RSD1424.88 din/kg

✓113.99 RSD1424.88 din/kg

✓113.99 RSD1424.88 din/kg
✓114.30 RSD1428.75 din/kg
✓114.30 RSD1428.75 din/kg

✓114.99 RSD1437.38 din/kg
✓114.99 RSD1437.38 din/kg
✓115.57 RSD1444.63 din/kg

✓116.84 RSD1460.50 din/kg

✓117.00 RSD1462.50 din/kg

✓118.11 RSD1476.38 din/kg

✓118.99 RSD1487.38 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


144.98
1115.23 din/kg
160.99
1238.38 din/kg
162.70
1251.54 din/kg
162.70
1251.54 din/kg
162.75
1251.92 din/kg
162.76
1252.00 din/kg+8 vise


71.00
591.67 din/kg135.99
1133.25 din/kg
143.90
1199.17 din/kg
143.95
1199.58 din/kg
143.95
1199.58 din/kg
143.98
1199.83 din/kg+13 vise

54.99
687.38 din/kg
56.90
711.25 din/kg
117.00
1462.50 din/kg

142.99
1099.92 din/kg160.99
1238.38 din/kg160.99
1238.38 din/kg161.99
1246.08 din/kg
162.79
1252.23 din/kg
162.79
1252.23 din/kg+5 vise

154.25
1186.54 din/kg170.19
1309.15 din/kg170.19
1309.15 din/kg
172.08
1323.69 din/kg
175.00
1346.15 din/kg170.19
1215.64 din/kg170.19
1215.64 din/kg
172.08
1229.14 din/kg
175.00
1250.00 din/kg
39.00
1114.29 din/kg

89.99
1124.88 din/kg
100.40
1255.00 din/kg113.99
1424.88 din/kg
113.99
1424.88 din/kg
113.99
1424.88 din/kg114.30
1428.75 din/kg+14 vise

