
Omiljeni
Akcija
315.00
1575.00 din/kg
326.99
1634.95 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DIS po 1575.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 200g | 315.00 din | 1575.00 din/kg | |
![]() | 200g | 326.99 din | 1634.95 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|
315.001575.00 din/kg | 326.991634.95 din/kg | — | — | 1575.00 din/kg | |
| — | — | 573.991434.98 din/kg | 597.991494.98 din/kg | 1434.98 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 2 od 75 prodavaca✓315.00 RSD1575.00 din/kg

✓326.99 RSD1634.95 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

742.99
1857.47 din/kg
742.99
1857.47 din/kg
573.99
1434.97 din/kg597.99
1494.97 din/kgAkcija
SUPERFOOD šećer od agave organski 150g

1369.99
2446.41 din/kg1479.99
2642.84 din/kg98.80
98.80 din/kg97.88
122.35 din/kg
84.99
212.47 din/kg
169.99
188.88 din/kg