Omiljeni
Akcija

59.99
299.95 din/kg
63.00
315.00 din/kg
63.11
315.55 din/kg
69.00
345.00 din/kg80.20
401.00 din/kg80.20
401.00 din/kg
84.99
424.95 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 299.95 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 200g | 59.99 din | 299.95 din/kg |
![]() | 200g | 63.00 din | 315.00 din/kg |
![]() | 200g | 63.11 din | 315.55 din/kg |
![]() | 200g | 69.00 din | 345.00 din/kg |
| 200g | 80.20 din | 401.00 din/kg | |
| 200g | 80.20 din | 401.00 din/kg | |
![]() | 200g | 84.99 din | 424.95 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23.00230.00 din/kg | 32.99329.90 din/kg | 35.61356.10 din/kg | 36.00360.00 din/kg | 46.07460.70 din/kg | 46.07460.70 din/kg | 48.99489.90 din/kg | 230.00 din/kg | |
69.00345.00 din/kg | 59.99299.95 din/kg | 63.11315.55 din/kg | 63.00315.00 din/kg | 80.20401.00 din/kg | 80.20401.00 din/kg | 84.99424.95 din/kg | 299.95 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓59.99 RSD299.95 din/kg

✓63.00 RSD315.00 din/kg

✓63.11 RSD315.55 din/kg

✓69.00 RSD345.00 din/kg
✓80.20 RSD401.00 din/kg
✓80.20 RSD401.00 din/kg

✓84.99 RSD424.95 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

199.99
399.98 din/kg
127.90
127.90 din/kg
139.90
139.90 din/kg
148.00
148.00 din/kg
49.99
249.95 din/kg49.99
249.95 din/kg
72.80
291.20 din/kg
88.99
355.96 din/kg
114.99
229.98 din/kg
162.99
325.98 din/kg

11.60
1160.00 din/kg11.94
1194.00 din/kg11.94
1194.00 din/kg
11.99
1199.00 din/kg
11.99
1199.00 din/kg11.99
1199.00 din/kg+4 vise

75.90
151.80 din/kg
76.40
152.80 din/kg
69.00
345.00 din/kg
79.99
399.95 din/kg
83.00
415.00 din/kg83.99
419.95 din/kg
84.25
421.25 din/kg
84.99
424.95 din/kg+2 vise
