Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
ŠEĆER KRISTAL 25KG SUNOKO
Trnava Promet-logo
95.00
3.80 din/kg
DTL Evroprom-logo
102.90
4.12 din/kg
Univerexport-logo
2374.99
95.00 din/kg
IDEA-logo
2499.99
100.00 din/kg
Fortuna-logo
2499.99
100.00 din/kg
Roda-logo
2499.99
100.00 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 3.80 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Trnava Promet
Trnava Prometnajjeftinije
25kg
95.00 din
3.80 din/kg
DTL Evroprom
DTL Evroprom
25kg
102.90 din
4.12 din/kg
Univerexport
Univerexport
25kg
2374.99 din
95.00 din/kg
IDEA
IDEA
25kg
2499.99 din
100.00 din/kg
Fortuna
Fortuna
25kg
2499.99 din
100.00 din/kg
Roda
Roda
25kg
2499.99 din
100.00 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Trnava Promet
Trnava Promet
DTL Evroprom
DTL Evroprom
Univerexport
Univerexport
IDEA
IDEA
Fortuna
Fortuna
Roda
Roda
Najjeftinija
———————
95.003.80 din/kg
102.904.12 din/kg
2374.9995.00 din/kg
2499.99100.00 din/kg
2499.99100.00 din/kg
2499.99100.00 din/kg
3.80 din/kg
———
2799.99112.00 din/kg
—
2799.99112.00 din/kg
112.00 din/kg
———
89.991.80 din/kg
—
89.991.80 din/kg
1.80 din/kg
——
129.992.60 din/kg
———2.60 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
Trnava Promet
Trnava Promet
✓95.00 RSD3.80 din/kg
DTL Evroprom
DTL Evroprom
✓102.90 RSD4.12 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓2374.99 RSD95.00 din/kg
IDEA
IDEA
✓2499.99 RSD100.00 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓2499.99 RSD100.00 din/kg
Roda
Roda
✓2499.99 RSD100.00 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima