Omiljeni
Akcija

95.00
3.80 din/kg
102.90
4.12 din/kg2374.99
95.00 din/kg2499.99
100.00 din/kg
2499.99
100.00 din/kg2499.99
100.00 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 3.80 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 25kg | 95.00 din | 3.80 din/kg |
![]() | 25kg | 102.90 din | 4.12 din/kg |
| 25kg | 2374.99 din | 95.00 din/kg | |
| 25kg | 2499.99 din | 100.00 din/kg | |
![]() | 25kg | 2499.99 din | 100.00 din/kg |
| 25kg | 2499.99 din | 100.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | — | — | — | — | — | — | |
95.003.80 din/kg | 102.904.12 din/kg | 2374.9995.00 din/kg | 2499.99100.00 din/kg | 2499.99100.00 din/kg | 2499.99100.00 din/kg | 3.80 din/kg | |
| — | — | — | 2799.99112.00 din/kg | — | 2799.99112.00 din/kg | 112.00 din/kg | |
| — | — | — | 89.991.80 din/kg | — | 89.991.80 din/kg | 1.80 din/kg | |
| — | — | 129.992.60 din/kg | — | — | — | 2.60 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓95.00 RSD3.80 din/kg

✓102.90 RSD4.12 din/kg
✓2374.99 RSD95.00 din/kg
✓2499.99 RSD100.00 din/kg

✓2499.99 RSD100.00 din/kg
✓2499.99 RSD100.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

580.00
580.00 din/kom1025.55
1025.55 din/kom
1512.38
1512.38 din/kom

99.99
99.99 din/kg
99.99
99.99 din/kg
99.99
99.99 din/kg99.99
99.99 din/kg
99.99
99.99 din/kg99.99
99.99 din/kg+10 vise
98.80
98.80 din/kg
209.00
209.00 din/kg
152.20
jed. cena nedostupna

94.99
94.99 din/kg
95.00
95.00 din/kg
99.90
99.90 din/kg
99.99
99.99 din/kg
99.99
99.99 din/kg99.99
99.99 din/kg+13 vise

93.00
93.00 din/kg2955.99
2955.99 din/kg
87.99
87.99 din/kg
94.99
94.99 din/kg