Omiljeni
Akcija

669.00
955.71 din/kg
757.99
1082.84 din/kg758.99
1084.27 din/kg869.99
1242.84 din/kg
869.99
1242.84 din/kg
869.99
1242.84 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Šumadija Market po 955.71 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 700g | 669.00 din | 955.71 din/kg |
![]() | 700g | 757.99 din | 1082.84 din/kg |
| 700g | 758.99 din | 1084.27 din/kg | |
| 700g | 869.99 din | 1242.84 din/kg | |
![]() | 700g | 869.99 din | 1242.84 din/kg |
![]() | 700g | 869.99 din | 1242.84 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
432.991237.11 din/kg | 432.991237.11 din/kg | 432.991237.11 din/kg | 432.991237.11 din/kg | 432.991237.11 din/kg | — | 1237.11 din/kg | |
757.991082.84 din/kg | 869.991242.84 din/kg | 758.991084.27 din/kg | 869.991242.84 din/kg | 869.991242.84 din/kg | 669.00955.71 din/kg | 955.71 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓669.00 RSD955.71 din/kg

✓757.99 RSD1082.84 din/kg
✓758.99 RSD1084.27 din/kg
✓869.99 RSD1242.84 din/kg

✓869.99 RSD1242.84 din/kg

✓869.99 RSD1242.84 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
550.44
764.50 din/kg
559.99
622.21 din/kg
594.74
660.82 din/kg
599.00
665.56 din/kg
674.92
749.91 din/kg
679.99
755.54 din/kg
899.99
947.36 din/kg25.81
1032.40 din/kg
29.99
1199.60 din/kg31.50
1260.00 din/kg31.50
1260.00 din/kg
389.99
779.98 din/kg389.99
779.98 din/kg
764.75
1092.50 din/kg817.27
1167.53 din/kg817.27
1167.53 din/kg
689.99
726.31 din/kg689.99
726.31 din/kg
1115.10
1115.10 din/kg