
Omiljeni
Akcija

446.00
665.67 din/kg
492.99
735.81 din/kg
529.99
791.03 din/kg
538.06
803.07 din/kg612.49
914.16 din/kg
612.49
914.16 din/kg
612.49
914.16 din/kg612.60
914.33 din/kg612.60
914.33 din/kg
619.36
924.42 din/kg
619.41
924.49 din/kg
619.41
924.49 din/kg619.41
924.49 din/kg
622.99
929.84 din/kg
625.72
933.91 din/kg
626.00
934.33 din/kg
626.21
934.64 din/kg
681.00
1016.42 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Bakina tajna
Količina i jedinica mere: 670g
Poznati bar-kodovi: 8600103831833
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 665.67 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 670g | 446.00 din | 665.67 din/kg |
![]() | 670g | 492.99 din | 735.81 din/kg |
![]() | 670g | 529.99 din | 791.03 din/kg |
![]() | 670g | 538.06 din | 803.07 din/kg |
| 670g | 612.49 din | 914.16 din/kg | |
![]() | 670g | 612.49 din | 914.16 din/kg |
![]() | 670g | 612.49 din | 914.16 din/kg |
| 670g | 612.60 din | 914.33 din/kg | |
| 670g | 612.60 din | 914.33 din/kg | |
![]() | 670g | 619.36 din | 924.42 din/kg |
![]() | 670g | 619.41 din | 924.49 din/kg |
![]() | 670g | 619.41 din | 924.49 din/kg |
| 670g | 619.41 din | 924.49 din/kg | |
![]() | 670g | 622.99 din | 929.84 din/kg |
![]() | 670g | 625.72 din | 933.91 din/kg |
![]() | 670g | 626.00 din | 934.33 din/kg |
![]() | 670g | 626.21 din | 934.64 din/kg |
![]() | 670g | 681.00 din | 1016.42 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
405.031080.08 din/kg | 405.031080.08 din/kg | 409.991093.31 din/kg | 414.021104.05 din/kg | 438.991170.64 din/kg | 438.991170.64 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1080.08 din/kg | |
612.60914.33 din/kg | 612.60914.33 din/kg | 619.41924.49 din/kg | 626.21934.64 din/kg | 612.49914.16 din/kg | 612.49914.16 din/kg | 446.00665.67 din/kg | 492.99735.81 din/kg | 529.99791.03 din/kg | 538.06803.07 din/kg | 612.49914.16 din/kg | 619.36924.42 din/kg | 619.41924.49 din/kg | 619.41924.49 din/kg | 622.99929.84 din/kg | 625.72933.91 din/kg | 626.00934.33 din/kg | 681.001016.42 din/kg | 665.67 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 18 od 75 prodavaca
✓446.00 RSD665.67 din/kg

✓492.99 RSD735.81 din/kg

✓529.99 RSD791.03 din/kg

✓538.06 RSD803.07 din/kg
✓612.49 RSD914.16 din/kg

✓612.49 RSD914.16 din/kg

✓612.49 RSD914.16 din/kg
✓612.60 RSD914.33 din/kg
✓612.60 RSD914.33 din/kg

✓619.36 RSD924.42 din/kg

✓619.41 RSD924.49 din/kg

✓619.41 RSD924.49 din/kg
✓619.41 RSD924.49 din/kg

✓622.99 RSD929.84 din/kg

✓625.72 RSD933.91 din/kg

✓626.00 RSD934.33 din/kg

✓626.21 RSD934.64 din/kg

✓681.00 RSD1016.42 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

355.74
948.64 din/kg
398.83
1063.55 din/kg
404.99
1079.97 din/kg404.99
1079.97 din/kg
404.99
1079.97 din/kg
404.99
1079.97 din/kg+6 vise
335.25
532.14 din/kg
159.99
457.11 din/kg332.99
951.40 din/kg

429.99
1146.64 din/kg504.99
1346.64 din/kg
504.99
1346.64 din/kg
504.99
1346.64 din/kg505.48
1347.95 din/kg505.48
1347.95 din/kg+4 vise

226.49
503.31 din/kg335.25
532.14 din/kg372.80
564.85 din/kg