Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Ekstra dzem kajsija Bakina Tajna 670g
Trnava Promet-logo
446.00
665.67 din/kg
Plus Cash&Carry-logo
492.99
735.81 din/kg
Quattro-logo
529.99
791.03 din/kg
Fortuna-logo
538.06
803.07 din/kg
Maxi-logo
612.49
914.16 din/kg
Shop&Go-logo
612.49
914.16 din/kg
Mega Maxi-logo
612.49
914.16 din/kg
IDEA-logo
612.60
914.33 din/kg
Roda-logo
612.60
914.33 din/kg
DTL Tekijanka-logo
619.36
924.42 din/kg
Metalac Proleter-logo
619.41
924.49 din/kg
SP Marketi-logo
619.41
924.49 din/kg
DIS-logo
619.41
924.49 din/kg
Medius-logo
622.99
929.84 din/kg
Domaća Trgovina-logo
625.72
933.91 din/kg
Šumadija Market-logo
626.00
934.33 din/kg
Gomex-logo
626.21
934.64 din/kg
Zlatan Trag-logo
681.00
1016.42 din/kg

Opis proizvoda i karakteristike

Brend: Bakina tajna

Količina i jedinica mere: 670g

Poznati bar-kodovi: 8600103831833

Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 665.67 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Trnava Promet
Trnava Prometnajjeftinije
670g
446.00 din
665.67 din/kg
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
670g
492.99 din
735.81 din/kg
Quattro
Quattro
670g
529.99 din
791.03 din/kg
Fortuna
Fortuna
670g
538.06 din
803.07 din/kg
Maxi
Maxi
670g
612.49 din
914.16 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
670g
612.49 din
914.16 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
670g
612.49 din
914.16 din/kg
IDEA
IDEA
670g
612.60 din
914.33 din/kg
Roda
Roda
670g
612.60 din
914.33 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
670g
619.36 din
924.42 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
670g
619.41 din
924.49 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
670g
619.41 din
924.49 din/kg
DIS
DIS
670g
619.41 din
924.49 din/kg
Medius
Medius
670g
622.99 din
929.84 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
670g
625.72 din
933.91 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
670g
626.00 din
934.33 din/kg
Gomex
Gomex
670g
626.21 din
934.64 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
670g
681.00 din
1016.42 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
IDEA
IDEA
Roda
Roda
DIS
DIS
Gomex
Gomex
Maxi
Maxi
Mega Maxi
Mega Maxi
Trnava Promet
Trnava Promet
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Quattro
Quattro
Fortuna
Fortuna
Shop&Go
Shop&Go
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Metalac Proleter
Metalac Proleter
SP Marketi
SP Marketi
Medius
Medius
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
Šumadija Market
Šumadija Market
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Najjeftinija
405.031080.08 din/kg
405.031080.08 din/kg
409.991093.31 din/kg
414.021104.05 din/kg
438.991170.64 din/kg
438.991170.64 din/kg
————————————1080.08 din/kg
612.60914.33 din/kg
612.60914.33 din/kg
619.41924.49 din/kg
626.21934.64 din/kg
612.49914.16 din/kg
612.49914.16 din/kg
446.00665.67 din/kg
492.99735.81 din/kg
529.99791.03 din/kg
538.06803.07 din/kg
612.49914.16 din/kg
619.36924.42 din/kg
619.41924.49 din/kg
619.41924.49 din/kg
622.99929.84 din/kg
625.72933.91 din/kg
626.00934.33 din/kg
681.001016.42 din/kg
665.67 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 18 od 75 prodavaca
Trnava Promet
Trnava Promet
✓446.00 RSD665.67 din/kg
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓492.99 RSD735.81 din/kg
Quattro
Quattro
✓529.99 RSD791.03 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓538.06 RSD803.07 din/kg
Maxi
Maxi
✓612.49 RSD914.16 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓612.49 RSD914.16 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓612.49 RSD914.16 din/kg
IDEA
IDEA
✓612.60 RSD914.33 din/kg
Roda
Roda
✓612.60 RSD914.33 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
✓619.36 RSD924.42 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓619.41 RSD924.49 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
✓619.41 RSD924.49 din/kg
DIS
DIS
✓619.41 RSD924.49 din/kg
Medius
Medius
✓622.99 RSD929.84 din/kg
Domaća Trgovina
Domaća Trgovina
✓625.72 RSD933.91 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓626.00 RSD934.33 din/kg
Gomex
Gomex
✓626.21 RSD934.64 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓681.00 RSD1016.42 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima