
Omiljeni
Akcija
215.77
583.16 din/kg215.77
583.16 din/kg
223.97
605.32 din/kg
234.99
635.11 din/kg237.99
643.22 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: IDEA po 583.16 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 370g | 215.77 din | 583.16 din/kg | |
| 370g | 215.77 din | 583.16 din/kg | |
![]() | 370g | 223.97 din | 605.32 din/kg |
![]() | 370g | 234.99 din | 635.11 din/kg |
| 370g | 237.99 din | 643.22 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
215.77583.16 din/kg | 215.77583.16 din/kg | 223.97605.32 din/kg | 234.99635.11 din/kg | 237.99643.22 din/kg | — | — | — | — | — | — | 583.16 din/kg | |
| — | — | — | — | 373.99519.43 din/kg | 326.03452.82 din/kg | 328.00455.56 din/kg | 348.49484.01 din/kg | 348.49484.01 din/kg | 348.49484.01 din/kg | 365.09507.07 din/kg | 452.82 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca✓215.77 RSD583.16 din/kg
✓215.77 RSD583.16 din/kg

✓223.97 RSD605.32 din/kg

✓234.99 RSD635.11 din/kg
✓237.99 RSD643.22 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


326.03
452.82 din/kg
328.00
455.56 din/kg348.49
484.01 din/kg
348.49
484.01 din/kg
348.49
484.01 din/kg365.09
507.07 din/kg+1 vise
449.97
105.88 din/kg
127.00
127.00 din/kom
860.00
860.00 din/kom
1169.99
1169.99 din/kom

126.00
350.00 din/kg136.49
379.14 din/kg
136.49
379.14 din/kg
136.49
379.14 din/kg
140.24
389.56 din/kg
141.90
394.17 din/kg+2 vise


206.00
286.11 din/kg
212.00
294.44 din/kg229.99
319.43 din/kg
229.99
319.43 din/kg
229.99
319.43 din/kg
234.90
326.25 din/kg+6 vise

186.90
270.87 din/kg
201.00
291.30 din/kg
239.40
346.96 din/kg
149.00
149.00 din/L
224.99
224.99 din/L244.99
244.99 din/L
244.99
244.99 din/L
244.99
244.99 din/L
254.99
254.99 din/L+5 vise
