Omiljeni
Akcija
457.72
572.15 din/kg457.72
572.15 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: IDEA po 572.15 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 800g | 457.72 din | 572.15 din/kg | |
| 800g | 457.72 din | 572.15 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
113.79284.48 din/kg | 149.98374.95 din/kg | 163.00407.50 din/kg | 190.99477.48 din/kg | 228.22570.55 din/kg | 228.22570.55 din/kg | 284.48 din/kg | |
| — | — | — | — | 457.72572.15 din/kg | 457.72572.15 din/kg | 572.15 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 2 od 75 prodavaca✓457.72 RSD572.15 din/kg
✓457.72 RSD572.15 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

113.79
284.48 din/kg
149.98
374.95 din/kg
163.00
407.50 din/kg
190.99
477.48 din/kg228.22
570.55 din/kg228.22
570.55 din/kg333.76
133.50 din/kg333.76
133.50 din/kg
88.00
220.00 din/kg139.99
349.98 din/kg166.95
417.38 din/kg166.95
417.38 din/kg
92.90
238.21 din/kg
80.00
200.00 din/kg98.99
247.47 din/kg
104.99
262.48 din/kg196.99
285.49 din/kg
247.49
363.96 din/kg
249.99
367.63 din/kg
264.00
388.24 din/kg
330.99
486.75 din/kg
119.90
299.75 din/kg
124.12
310.30 din/kg
140.16
350.40 din/kg
164.00
410.00 din/kg