Omiljeni
Akcija

39.99
399.90 din/kg
66.74
667.40 din/kg
79.90
799.00 din/kg
79.99
799.90 din/kg
129.00
1290.00 din/kg
131.99
1319.90 din/kg
132.99
1329.90 din/kg
133.40
1334.00 din/kg
133.49
1334.90 din/kg
133.50
1335.00 din/kg133.50
1335.00 din/kg133.50
1335.00 din/kg
136.99
1369.90 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Leon po 399.90 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 100g | 39.99 din | 399.90 din/kg |
![]() | 100g | 66.74 din | 667.40 din/kg |
![]() | 100g | 79.90 din | 799.00 din/kg |
![]() | 100g | 79.99 din | 799.90 din/kg |
![]() | 100g | 129.00 din | 1290.00 din/kg |
![]() | 100g | 131.99 din | 1319.90 din/kg |
![]() | 100g | 132.99 din | 1329.90 din/kg |
![]() | 100g | 133.40 din | 1334.00 din/kg |
![]() | 100g | 133.49 din | 1334.90 din/kg |
![]() | 100g | 133.50 din | 1335.00 din/kg |
| 100g | 133.50 din | 1335.00 din/kg | |
| 100g | 133.50 din | 1335.00 din/kg | |
![]() | 100g | 136.99 din | 1369.90 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
39.99399.90 din/kg | 66.74667.40 din/kg | 79.90799.00 din/kg | 79.99799.90 din/kg | 129.001290.00 din/kg | 131.991319.90 din/kg | 132.991329.90 din/kg | 133.401334.00 din/kg | 133.491334.90 din/kg | 133.501335.00 din/kg | 133.501335.00 din/kg | 133.501335.00 din/kg | 136.991369.90 din/kg | — | — | — | 399.90 din/kg | |
| — | 189.901055.00 din/kg | — | 189.991055.50 din/kg | 189.001050.00 din/kg | 188.991049.94 din/kg | — | 190.401057.78 din/kg | 190.481058.22 din/kg | 190.501058.33 din/kg | — | — | 189.991055.50 din/kg | 189.001050.00 din/kg | 190.001055.56 din/kg | 190.451058.06 din/kg | 1049.94 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 13 od 75 prodavaca
✓39.99 RSD399.90 din/kg

✓66.74 RSD667.40 din/kg

✓79.90 RSD799.00 din/kg

✓79.99 RSD799.90 din/kg

✓129.00 RSD1290.00 din/kg

✓131.99 RSD1319.90 din/kg

✓132.99 RSD1329.90 din/kg

✓133.40 RSD1334.00 din/kg

✓133.49 RSD1334.90 din/kg

✓133.50 RSD1335.00 din/kg
✓133.50 RSD1335.00 din/kg
✓133.50 RSD1335.00 din/kg

✓136.99 RSD1369.90 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


107.90
539.50 din/kg
108.40
542.00 din/kg

189.00
1050.00 din/kg
189.00
1050.00 din/kg
189.91
1055.06 din/kg
189.99
1055.50 din/kg
190.40
1057.78 din/kg
190.45
1058.06 din/kg+1 vise


189.00
1050.00 din/kg
189.00
1050.00 din/kg
189.99
1055.50 din/kg
190.00
1055.56 din/kg
190.40
1057.78 din/kg
190.45
1058.06 din/kg+1 vise


124.99
694.39 din/kg132.00
733.33 din/kg
132.29
734.94 din/kg
139.99
777.72 din/kg
99.00
792.00 din/kg
179.49
944.68 din/kg
209.99
1105.21 din/kg
223.00
1173.68 din/kg
239.00
1257.89 din/kg
239.99
1263.11 din/kg
239.99
1263.11 din/kg+9 vise


549.99
2749.95 din/kg

429.00
8580.00 din/L