Omiljeni
Akcija

158.00
351.11 din/kg162.99
362.20 din/kg162.99
362.20 din/kg
164.99
366.64 din/kg
169.99
377.76 din/kg
184.99
411.09 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Šumadija Market po 351.11 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 450g | 158.00 din | 351.11 din/kg |
| 450g | 162.99 din | 362.20 din/kg | |
| 450g | 162.99 din | 362.20 din/kg | |
![]() | 450g | 164.99 din | 366.64 din/kg |
![]() | 450g | 169.99 din | 377.76 din/kg |
![]() | 450g | 184.99 din | 411.09 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31.59315.90 din/kg | 31.59315.90 din/kg | 33.00330.00 din/kg | 34.70347.00 din/kg | 38.99389.90 din/kg | — | — | 315.90 din/kg | |
162.99362.20 din/kg | 162.99362.20 din/kg | 158.00351.11 din/kg | 184.99411.09 din/kg | — | 164.99366.64 din/kg | 169.99377.76 din/kg | 351.11 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓158.00 RSD351.11 din/kg
✓162.99 RSD362.20 din/kg
✓162.99 RSD362.20 din/kg

✓164.99 RSD366.64 din/kg

✓169.99 RSD377.76 din/kg

✓184.99 RSD411.09 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
31.59
315.90 din/kg31.59
315.90 din/kg
33.00
330.00 din/kg
34.70
347.00 din/kg
38.99
389.90 din/kg
177.99
395.53 din/kg
290.00
290.00 din/kg
291.19
291.19 din/kg
169.52
339.04 din/kg
61.00
122.00 din/kg18.85
188.50 din/kg18.85
188.50 din/kg259.99
259.99 din/kg