Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Ajvar ljuti pravi dom.Bakina tajna 550g
DTL Vum-logo
799.00
1452.73 din/kg
Quattro-logo
799.99
1454.53 din/kg
Plus Cash&Carry-logo
801.51
1457.29 din/kg
Fortuna-logo
810.22
1473.13 din/kg
Maxi-logo
899.99
1636.35 din/kg
DTL Tekijanka-logo
899.99
1636.35 din/kg
Shop&Go-logo
899.99
1636.35 din/kg
Mega Maxi-logo
899.99
1636.35 din/kg
IDEA-logo
922.45
1677.18 din/kg
Roda-logo
922.45
1677.18 din/kg
Super Vero-logo
929.99
1690.89 din/kg
DTL Podunavlje-logo
932.65
1695.73 din/kg
Metalac Proleter-logo
932.70
1695.82 din/kg
SP Marketi-logo
932.70
1695.82 din/kg
Gomex-logo
942.95
1714.45 din/kg
Medius-logo
942.95
1714.45 din/kg
Šumadija Market-logo
943.00
1714.55 din/kg
Zlatan Trag-logo
1025.00
1863.64 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: DTL Vum po 1452.73 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
DTL Vum
DTL Vumnajjeftinije
550g
799.00 din
1452.73 din/kg
Quattro
Quattro
550g
799.99 din
1454.53 din/kg
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
550g
801.51 din
1457.29 din/kg
Fortuna
Fortuna
550g
810.22 din
1473.13 din/kg
Maxi
Maxi
550g
899.99 din
1636.35 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
550g
899.99 din
1636.35 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
550g
899.99 din
1636.35 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
550g
899.99 din
1636.35 din/kg
IDEA
IDEA
550g
922.45 din
1677.18 din/kg
Roda
Roda
550g
922.45 din
1677.18 din/kg
Super Vero
Super Vero
550g
929.99 din
1690.89 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
550g
932.65 din
1695.73 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
550g
932.70 din
1695.82 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
550g
932.70 din
1695.82 din/kg
Gomex
Gomex
550g
942.95 din
1714.45 din/kg
Medius
Medius
550g
942.95 din
1714.45 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
550g
943.00 din
1714.55 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
550g
1025.00 din
1863.64 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Fortuna
Fortuna
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
IDEA
IDEA
Roda
Roda
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Univerexport
Univerexport
Metalac Proleter
Metalac Proleter
DIS
DIS
Šumadija Market
Šumadija Market
Super Vero
Super Vero
Zlatan Trag
Zlatan Trag
DTL Vum
DTL Vum
Quattro
Quattro
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
SP Marketi
SP Marketi
Gomex
Gomex
Medius
Medius
Najjeftinija
523.841746.13 din/kg
550.011833.37 din/kg
595.991986.63 din/kg
595.991986.63 din/kg
595.991986.63 din/kg
596.401988.00 din/kg
596.401988.00 din/kg
599.991999.97 din/kg
602.992009.97 din/kg
603.032010.10 din/kg
603.032010.10 din/kg
610.002033.33 din/kg
614.992049.97 din/kg
663.002210.00 din/kg
——————1746.13 din/kg
810.221473.13 din/kg
801.511457.29 din/kg
899.991636.35 din/kg
899.991636.35 din/kg
899.991636.35 din/kg
922.451677.18 din/kg
922.451677.18 din/kg
899.991636.35 din/kg
—
932.701695.82 din/kg
—
943.001714.55 din/kg
929.991690.89 din/kg
1025.001863.64 din/kg
799.001452.73 din/kg
799.991454.53 din/kg
932.651695.73 din/kg
932.701695.82 din/kg
942.951714.45 din/kg
942.951714.45 din/kg
1452.73 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 18 od 75 prodavaca
DTL Vum
DTL Vum
✓799.00 RSD1452.73 din/kg
Quattro
Quattro
✓799.99 RSD1454.53 din/kg
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓801.51 RSD1457.29 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓810.22 RSD1473.13 din/kg
Maxi
Maxi
✓899.99 RSD1636.35 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
✓899.99 RSD1636.35 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓899.99 RSD1636.35 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓899.99 RSD1636.35 din/kg
IDEA
IDEA
✓922.45 RSD1677.18 din/kg
Roda
Roda
✓922.45 RSD1677.18 din/kg
Super Vero
Super Vero
✓929.99 RSD1690.89 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
✓932.65 RSD1695.73 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓932.70 RSD1695.82 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
✓932.70 RSD1695.82 din/kg
Gomex
Gomex
✓942.95 RSD1714.45 din/kg
Medius
Medius
✓942.95 RSD1714.45 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓943.00 RSD1714.55 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓1025.00 RSD1863.64 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima