Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Ajvar domaci Bakina tajna 550g
Plus Cash&Carry-logo
769.96
1399.93 din/kg
Quattro-logo
799.99
1454.53 din/kg
Fortuna-logo
810.22
1473.13 din/kg
DTL Vum-logo
899.99
1636.35 din/kg
Maxi-logo
899.99
1636.35 din/kg
DTL Tekijanka-logo
899.99
1636.35 din/kg
Shop&Go-logo
899.99
1636.35 din/kg
Mega Maxi-logo
899.99
1636.35 din/kg
IDEA-logo
922.45
1677.18 din/kg
Roda-logo
922.45
1677.18 din/kg
Super Vero-logo
929.99
1690.89 din/kg
DTL Podunavlje-logo
932.65
1695.73 din/kg
Metalac Proleter-logo
932.70
1695.82 din/kg
SP Marketi-logo
932.70
1695.82 din/kg
Gomex-logo
942.95
1714.45 din/kg
Medius-logo
942.95
1714.45 din/kg
Šumadija Market-logo
943.00
1714.55 din/kg
Zlatan Trag-logo
1025.00
1863.64 din/kg

Opis proizvoda i karakteristike

Brend: Bakina tajna

Količina i jedinica mere: 550g

Poznati bar-kodovi: 8600103831949

Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 1399.93 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carrynajjeftinije
550g
769.96 din
1399.93 din/kg
Quattro
Quattro
550g
799.99 din
1454.53 din/kg
Fortuna
Fortuna
550g
810.22 din
1473.13 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
550g
899.99 din
1636.35 din/kg
Maxi
Maxi
550g
899.99 din
1636.35 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
550g
899.99 din
1636.35 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
550g
899.99 din
1636.35 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
550g
899.99 din
1636.35 din/kg
IDEA
IDEA
550g
922.45 din
1677.18 din/kg
Roda
Roda
550g
922.45 din
1677.18 din/kg
Super Vero
Super Vero
550g
929.99 din
1690.89 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
550g
932.65 din
1695.73 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
550g
932.70 din
1695.82 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
550g
932.70 din
1695.82 din/kg
Gomex
Gomex
550g
942.95 din
1714.45 din/kg
Medius
Medius
550g
942.95 din
1714.45 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
550g
943.00 din
1714.55 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
550g
1025.00 din
1863.64 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Trnava Promet
Trnava Promet
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Fortuna
Fortuna
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Univerexport
Univerexport
Metalac Proleter
Metalac Proleter
DIS
DIS
Medius
Medius
Gomex
Gomex
Šumadija Market
Šumadija Market
Super Vero
Super Vero
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Quattro
Quattro
DTL Vum
DTL Vum
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
SP Marketi
SP Marketi
Najjeftinija
492.001640.00 din/kg
499.991666.63 din/kg
523.841746.13 din/kg
595.991986.63 din/kg
595.991986.63 din/kg
595.991986.63 din/kg
596.401988.00 din/kg
596.401988.00 din/kg
602.992009.97 din/kg
603.032010.10 din/kg
603.032010.10 din/kg
606.992023.30 din/kg
609.652032.17 din/kg
610.002033.33 din/kg
619.992066.63 din/kg
663.002210.00 din/kg
—————1640.00 din/kg
—
899.991636.35 din/kg
810.221473.13 din/kg
899.991636.35 din/kg
899.991636.35 din/kg
899.991636.35 din/kg
922.451677.18 din/kg
922.451677.18 din/kg
—
932.701695.82 din/kg
—
942.951714.45 din/kg
942.951714.45 din/kg
943.001714.55 din/kg
929.991690.89 din/kg
1025.001863.64 din/kg
769.961399.93 din/kg
799.991454.53 din/kg
899.991636.35 din/kg
932.651695.73 din/kg
932.701695.82 din/kg
1399.93 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 18 od 75 prodavaca
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓769.96 RSD1399.93 din/kg
Quattro
Quattro
✓799.99 RSD1454.53 din/kg
Fortuna
Fortuna
✓810.22 RSD1473.13 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
✓899.99 RSD1636.35 din/kg
Maxi
Maxi
✓899.99 RSD1636.35 din/kg
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
✓899.99 RSD1636.35 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓899.99 RSD1636.35 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓899.99 RSD1636.35 din/kg
IDEA
IDEA
✓922.45 RSD1677.18 din/kg
Roda
Roda
✓922.45 RSD1677.18 din/kg
Super Vero
Super Vero
✓929.99 RSD1690.89 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
✓932.65 RSD1695.73 din/kg
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓932.70 RSD1695.82 din/kg
SP Marketi
SP Marketi
✓932.70 RSD1695.82 din/kg
Gomex
Gomex
✓942.95 RSD1714.45 din/kg
Medius
Medius
✓942.95 RSD1714.45 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓943.00 RSD1714.55 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓1025.00 RSD1863.64 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima