Omiljeni
Akcija
1899.00
189.90 din/kg1999.00
199.90 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Kit&Kin
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 5060479850020
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Shoppster po 189.90 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 10kg | 1899.00 din | 189.90 din/kg | |
| 10kg | 1999.00 din | 199.90 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|
1899.00189.90 din/kg | 1999.00199.90 din/kg | 189.90 din/kg | |
| — | 2099.00209.90 din/kg | 209.90 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 2 od 75 prodavaca✓1899.00 RSD189.90 din/kg
✓1999.00 RSD199.90 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

1499.00
299.80 din/kg1799.00
359.80 din/kg
1499.00
187.38 din/kg1799.00
224.88 din/kg
2099.00
209.90 din/kg
1899.00
135.64 din/kg2099.00
149.93 din/kg
1999.00
66.63 din/kom1799.00
74.96 din/kom1899.00
79.13 din/kom
1999.00
83.29 din/kom
1599.00
72.68 din/kom