
Omiljeni
Akcija

3069.00
21.31 din/kom
3889.00
27.01 din/kom5999.00
41.66 din/komGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kom: Mega Maxi po 21.31 din/kom
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 144kom | 3069.00 din | 21.31 din/kom |
![]() | 144kom | 3889.00 din | 27.01 din/kom |
| 144kom | 5999.00 din | 41.66 din/kom |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|
2204.9915.31 din/kom | 3799.0026.38 din/kom | 3899.0027.08 din/kom | — | 15.31 din/kom | |
| — | 5999.0041.66 din/kom | 3889.0027.01 din/kom | 3069.0021.31 din/kom | 21.31 din/kom | |
| — | 5999.0041.66 din/kom | 3889.0027.01 din/kom | 3069.0021.31 din/kom | 21.31 din/kom |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓3069.00 RSD21.31 din/kom

✓3889.00 RSD27.01 din/kom
✓5999.00 RSD41.66 din/kom
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

2204.99
15.31 din/kom3799.00
26.38 din/kom
3899.00
27.08 din/komAkcija
HUGGIES pelene Elite Soft 4 33kom

1259.99
38.18 din/kom
1694.99
51.36 din/kom1747.00
52.94 din/kom1747.00
52.94 din/kom1747.08
52.94 din/kom+1 vise
Akcija
HUGGIES pelene Little Movers 4 112kom

4499.00
40.17 din/komAkcija
HUGGIES pelene Pants 4 36kom


2649.00
28.18 din/kom
3629.00
47.75 din/kom3999.99
52.63 din/komAkcija
PAMPERS pelene premium care pants 7 27kom

999.99
999.99 din/kom1600.00
1600.00 din/kom