
Omiljeni
Akcija

199.00
2.65 din/m
199.90
2.67 din/m
199.98
2.67 din/m199.98
2.67 din/m199.98
2.67 din/m
199.99
2.67 din/mOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Perfex
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8606034950414
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po m: Trnava Promet po 2.65 din/m
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 75m | 199.00 din | 2.65 din/m |
![]() | 75m | 199.90 din | 2.67 din/m |
![]() | 75m | 199.98 din | 2.67 din/m |
| 75m | 199.98 din | 2.67 din/m | |
| 75m | 199.98 din | 2.67 din/m | |
![]() | 75m | 199.99 din | 2.67 din/m |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
135.632.71 din/m | 139.002.78 din/m | 149.993.00 din/m | 159.993.20 din/m | — | — | — | — | — | — | 2.71 din/m | |
| — | 199.002.65 din/m | 199.982.67 din/m | — | 199.902.67 din/m | 199.982.67 din/m | 199.982.67 din/m | 199.992.67 din/m | — | — | 2.65 din/m | |
| — | 247.002.47 din/m | 269.942.70 din/m | 319.993.20 din/m | — | — | — | 269.942.70 din/m | 242.002.42 din/m | 269.902.70 din/m | 2.42 din/m |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓199.00 RSD2.65 din/m

✓199.90 RSD2.67 din/m

✓199.98 RSD2.67 din/m
✓199.98 RSD2.67 din/m
✓199.98 RSD2.67 din/m

✓199.99 RSD2.67 din/m
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

89.99
3.60 din/L
89.99
3.60 din/L
99.99
4.00 din/L
101.99
4.08 din/L
103.52
4.14 din/L
103.53
4.14 din/L+16 vise


159.99
159.99 din/kom
172.00
172.00 din/kom
175.44
175.44 din/kom184.99
184.99 din/kom187.92
187.92 din/kom
188.34
188.34 din/kom+12 vise


39.00
39.00 din/kom
86.00
86.00 din/kom
94.64
94.64 din/kom97.99
97.99 din/kom99.69
99.69 din/kom
99.69
99.69 din/kom+15 vise
312.99
312.99 din/kom

189.99
189.99 din/kom
199.98
199.98 din/kom214.99
214.99 din/kom
230.56
230.56 din/kom
233.99
233.99 din/kom239.99
239.99 din/kom+1 vise

1.37
1.37 din/kom
125.20
2.78 din/m
99.90
2.00 din/m

