
Omiljeni
Akcija

134.99
1.93 din/L164.99
2.36 din/L164.99
2.36 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Aman po 1.93 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 70L | 134.99 din | 1.93 din/L |
| 70L | 164.99 din | 2.36 din/L | |
| 70L | 164.99 din | 2.36 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
167.994.20 din/L | 167.994.20 din/L | 176.184.40 din/L | — | — | — | — | — | 4.20 din/L | |
| — | — | — | 134.991.93 din/L | 164.992.36 din/L | 164.992.36 din/L | — | — | 1.93 din/L | |
258.492.15 din/L | 258.492.15 din/L | — | — | — | — | — | — | 2.15 din/L | |
328.492.19 din/L | 328.492.19 din/L | 344.522.30 din/L | — | 356.402.38 din/L | 356.402.38 din/L | 349.992.33 din/L | 352.402.35 din/L | 2.19 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓134.99 RSD1.93 din/L
✓164.99 RSD2.36 din/L
✓164.99 RSD2.36 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

167.99
2.40 din/L
167.99
2.40 din/L176.18
2.52 din/L182.25
2.60 din/L182.25
2.60 din/L370.00
370.00 din/kom
75.99
1.27 din/L
74.99
1.25 din/L

193.99
5.54 din/L
97.99
0.89 din/L
74.99
0.62 din/L
79.00
0.66 din/L
82.00
0.68 din/L
86.60
0.72 din/L
109.99
0.92 din/L
180.99
180.99 din/kom
