Omiljeni
Akcija

78.99
2.63 din/m
84.99
2.83 din/m
85.49
2.85 din/m
86.17
2.87 din/m
89.00
2.97 din/m
90.71
3.02 din/mGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po m: DTL Leon po 2.63 din/m
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 30m | 78.99 din | 2.63 din/m |
![]() | 30m | 84.99 din | 2.83 din/m |
![]() | 30m | 85.49 din | 2.85 din/m |
![]() | 30m | 86.17 din | 2.87 din/m |
![]() | 30m | 89.00 din | 2.97 din/m |
![]() | 30m | 90.71 din | 3.02 din/m |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
64.003.20 din/m | 64.193.21 din/m | 64.723.24 din/m | 64.953.25 din/m | — | — | 3.20 din/m | |
84.992.83 din/m | 85.492.85 din/m | 90.713.02 din/m | 89.002.97 din/m | 78.992.63 din/m | 86.172.87 din/m | 2.63 din/m |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 6 od 75 prodavaca
✓78.99 RSD2.63 din/m

✓84.99 RSD2.83 din/m

✓85.49 RSD2.85 din/m

✓86.17 RSD2.87 din/m

✓89.00 RSD2.97 din/m

✓90.71 RSD3.02 din/m
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

64.00
3.20 din/m
64.19
3.21 din/m
64.72
3.24 din/m
64.95
3.25 din/m66.05
2.20 din/m139.99
4.67 din/m142.32
2.85 din/m
155.40
3.11 din/m158.44
3.17 din/m158.44
3.17 din/m1.00
1.00 din/kom1.00
1.00 din/kom
642.00
642.00 din/kom675.00
675.00 din/kom
720.00
720.00 din/kom
173.99
8.70 din/m
174.00
8.70 din/m
174.50
8.72 din/m
174.81
8.74 din/m
209.99
7.00 din/m
220.99
7.37 din/m
245.00
8.17 din/m
252.62
8.42 din/m
253.20
8.44 din/m
253.20
8.44 din/m
55.00
2.75 din/m
79.99
4.00 din/m