
Omiljeni
Akcija

299.99
1199.96 din/kg
299.99
1199.96 din/kg
309.99
1239.96 din/kg355.99
1423.96 din/kg355.99
1423.96 din/kg
374.95
1499.80 din/kg
375.00
1500.00 din/kg379.99
1519.96 din/kg
379.99
1519.96 din/kg
379.99
1519.96 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Vum po 1199.96 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 250g | 299.99 din | 1199.96 din/kg |
![]() | 250g | 299.99 din | 1199.96 din/kg |
![]() | 250g | 309.99 din | 1239.96 din/kg |
| 250g | 355.99 din | 1423.96 din/kg | |
| 250g | 355.99 din | 1423.96 din/kg | |
![]() | 250g | 374.95 din | 1499.80 din/kg |
![]() | 250g | 375.00 din | 1500.00 din/kg |
| 250g | 379.99 din | 1519.96 din/kg | |
![]() | 250g | 379.99 din | 1519.96 din/kg |
![]() | 250g | 379.99 din | 1519.96 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
299.991199.96 din/kg | 299.991199.96 din/kg | 309.991239.96 din/kg | 355.991423.96 din/kg | 355.991423.96 din/kg | 374.951499.80 din/kg | 375.001500.00 din/kg | 379.991519.96 din/kg | 379.991519.96 din/kg | 379.991519.96 din/kg | — | — | — | 1199.96 din/kg | |
| — | — | — | 1299.54393.80 din/kg | 1299.54393.80 din/kg | 1306.05395.77 din/kg | — | 1387.99420.60 din/kg | 1156.99350.60 din/kg | 1387.99420.60 din/kg | 1279.85387.83 din/kg | 1574.99477.27 din/kg | 1754.99531.82 din/kg | 350.60 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 10 od 75 prodavaca
✓299.99 RSD1199.96 din/kg

✓299.99 RSD1199.96 din/kg

✓309.99 RSD1239.96 din/kg
✓355.99 RSD1423.96 din/kg
✓355.99 RSD1423.96 din/kg

✓374.95 RSD1499.80 din/kg

✓375.00 RSD1500.00 din/kg
✓379.99 RSD1519.96 din/kg

✓379.99 RSD1519.96 din/kg

✓379.99 RSD1519.96 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


205.42
1369.47 din/kg220.99
1473.27 din/kg
220.99
1473.27 din/kg
229.99
1533.27 din/kg
231.52
1543.47 din/kg
232.70
1551.33 din/kg+4 vise
859.99
859.99 din/kg
347.99
2319.93 din/kg358.99
2393.27 din/kg
399.99
2666.60 din/kg379.99
1519.96 din/kg999.90
999.90 din/kg
269.99
1349.95 din/kg
1699.99
1699.99 din/kg
1899.99
1899.99 din/kg