Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
SIR BRIE AU BLEU 125G ILE DE FRANCE
Gomex-logo
451.00
3608.00 din/kg
DTL Podunavlje-logo
479.99
3839.92 din/kg
Super Vero-logo
500.99
4007.92 din/kg
Univerexport-logo
500.99
4007.92 din/kg
IDEA-logo
501.12
4008.96 din/kg
Roda-logo
501.12
4008.96 din/kg
Aman-logo
509.99
4079.92 din/kg

Opis proizvoda i karakteristike

Brend: NEPOZNATO

Količina i jedinica mere: 1kom

Poznati bar-kodovi: 3161712996153

Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Gomex po 3608.00 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Gomex
Gomexnajjeftinije
125g
451.00 din
3608.00 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
125g
479.99 din
3839.92 din/kg
Super Vero
Super Vero
125g
500.99 din
4007.92 din/kg
Univerexport
Univerexport
125g
500.99 din
4007.92 din/kg
IDEA
IDEA
125g
501.12 din
4008.96 din/kg
Roda
Roda
125g
501.12 din
4008.96 din/kg
Aman
Aman
125g
509.99 din
4079.92 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Gomex
Gomex
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
Super Vero
Super Vero
Univerexport
Univerexport
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Aman
Aman
Najjeftinija
451.003608.00 din/kg
479.993839.92 din/kg
500.994007.92 din/kg
500.994007.92 din/kg
501.124008.96 din/kg
501.124008.96 din/kg
509.994079.92 din/kg
3608.00 din/kg
451.003608.00 din/kg
———
501.124008.96 din/kg
501.124008.96 din/kg
—3608.00 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
Gomex
Gomex
✓451.00 RSD3608.00 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
✓479.99 RSD3839.92 din/kg
Super Vero
Super Vero
✓500.99 RSD4007.92 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓500.99 RSD4007.92 din/kg
IDEA
IDEA
✓501.12 RSD4008.96 din/kg
Roda
Roda
✓501.12 RSD4008.96 din/kg
Aman
Aman
✓509.99 RSD4079.92 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima