Omiljeni
Akcija

451.00
3608.00 din/kg
479.99
3839.92 din/kg
500.99
4007.92 din/kg500.99
4007.92 din/kg501.12
4008.96 din/kg501.12
4008.96 din/kg
509.99
4079.92 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: NEPOZNATO
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 3161712996153
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Gomex po 3608.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 125g | 451.00 din | 3608.00 din/kg |
![]() | 125g | 479.99 din | 3839.92 din/kg |
![]() | 125g | 500.99 din | 4007.92 din/kg |
| 125g | 500.99 din | 4007.92 din/kg | |
| 125g | 501.12 din | 4008.96 din/kg | |
| 125g | 501.12 din | 4008.96 din/kg | |
![]() | 125g | 509.99 din | 4079.92 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
451.003608.00 din/kg | 479.993839.92 din/kg | 500.994007.92 din/kg | 500.994007.92 din/kg | 501.124008.96 din/kg | 501.124008.96 din/kg | 509.994079.92 din/kg | 3608.00 din/kg | |
451.003608.00 din/kg | — | — | — | 501.124008.96 din/kg | 501.124008.96 din/kg | — | 3608.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓451.00 RSD3608.00 din/kg

✓479.99 RSD3839.92 din/kg

✓500.99 RSD4007.92 din/kg
✓500.99 RSD4007.92 din/kg
✓501.12 RSD4008.96 din/kg
✓501.12 RSD4008.96 din/kg

✓509.99 RSD4079.92 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!
476.55
4332.27 din/kg476.55
4332.27 din/kg
479.99
959.98 din/kg489.97
979.94 din/kg
536.99
1073.98 din/kg

133.90
956.43 din/kg
134.60
961.43 din/kg230.00
1642.86 din/kg239.99
1714.21 din/kg
240.12
1715.14 din/kg1425.00
1425.00 din/kg1425.00
1425.00 din/kg917.21
917.21 din/kg
2083.62
2083.62 din/kg949.99
949.99 din/kg1099.99
1099.99 din/kg630.00
630.00 din/kg