
Omiljeni
Akcija

250.22
500.44 din/L
258.99
517.98 din/L
261.41
522.82 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DTL Leon po 500.44 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 0.5L | 250.22 din | 500.44 din/L |
![]() | 0.5L | 258.99 din | 517.98 din/L |
![]() | 0.5L | 261.41 din | 522.82 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija |
|---|---|---|---|---|
250.22500.44 din/L | 258.99517.98 din/L | 261.41522.82 din/L | 500.44 din/L | |
250.99250.99 din/kom | — | — | 250.99 din/kom |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓250.22 RSD500.44 din/L

✓258.99 RSD517.98 din/L

✓261.41 RSD522.82 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

112.99
225.98 din/L
115.95
231.90 din/L
117.00
234.00 din/L
124.99
249.98 din/L126.99
253.98 din/L
126.99
253.98 din/L+10 vise


75.99
75.99 din/L77.99
77.99 din/L
78.53
78.53 din/L
78.54
78.54 din/L
48.12
240.60 din/L64.99
324.95 din/L64.99
324.95 din/L
69.99
349.95 din/L

134.99
539.96 din/L152.49
609.96 din/L
152.49
609.96 din/L
152.49
609.96 din/L152.62
610.48 din/L152.62
610.48 din/L+7 vise
334.99
446.65 din/L
334.99
446.65 din/L
334.99
446.65 din/L

249.99
499.98 din/L
258.99
517.98 din/L
261.41
522.82 din/L
285.38
570.76 din/L
12960.00
1296.00 din/kg

89.99
1124.88 din/kg
92.99
1162.38 din/kg
98.83
1235.38 din/kg
105.00
1312.50 din/kg144.99
1812.38 din/kg
144.99
1812.38 din/kg+10 vise
