Omiljeni
Akcija

315.90
1263.60 din/kg
344.95
1379.80 din/kg
349.00
1396.00 din/kg349.99
1399.96 din/kg
399.90
1599.60 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL SP po 1263.60 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 250g | 315.90 din | 1263.60 din/kg |
![]() | 250g | 344.95 din | 1379.80 din/kg |
![]() | 250g | 349.00 din | 1396.00 din/kg |
| 250g | 349.99 din | 1399.96 din/kg | |
![]() | 250g | 399.90 din | 1599.60 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|---|---|
315.901263.60 din/kg | 344.951379.80 din/kg | 349.001396.00 din/kg | 349.991399.96 din/kg | 399.901599.60 din/kg | 1263.60 din/kg | |
| — | — | 629.001258.00 din/kg | 619.991239.98 din/kg | — | 1239.98 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓315.90 RSD1263.60 din/kg

✓344.95 RSD1379.80 din/kg

✓349.00 RSD1396.00 din/kg
✓349.99 RSD1399.96 din/kg

✓399.90 RSD1599.60 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

599.99
1333.31 din/kg
659.00
1464.44 din/kg800.02
1777.82 din/kg
1575.00
525.00 din/kg
399.00
1596.00 din/kg
899.99
1799.98 din/kg
1599.00
jed. cena nedostupna
299.00
1993.33 din/kg
319.00
2126.67 din/kg
1539.00
1539.00 din/kg
459.90
1839.60 din/kg