Omiljeni
Akcija

104.00
148.57 din/kg
111.20
158.86 din/kg
112.99
161.41 din/kg
115.99
165.70 din/kg117.97
168.53 din/kg117.97
168.53 din/kg
121.14
173.06 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Trnava Promet po 148.57 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 700g | 104.00 din | 148.57 din/kg |
![]() | 700g | 111.20 din | 158.86 din/kg |
![]() | 700g | 112.99 din | 161.41 din/kg |
![]() | 700g | 115.99 din | 165.70 din/kg |
| 700g | 117.97 din | 168.53 din/kg | |
| 700g | 117.97 din | 168.53 din/kg | |
![]() | 700g | 121.14 din | 173.06 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27.99155.50 din/kg | 29.00161.11 din/kg | 29.99166.61 din/kg | 29.99166.61 din/kg | 31.90177.22 din/kg | 32.17178.72 din/kg | 32.17178.72 din/kg | 33.04183.56 din/kg | 155.50 din/kg | |
| — | 104.00148.57 din/kg | 112.99161.41 din/kg | 115.99165.70 din/kg | 111.20158.86 din/kg | 117.97168.53 din/kg | 117.97168.53 din/kg | 121.14173.06 din/kg | 148.57 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 7 od 75 prodavaca
✓104.00 RSD148.57 din/kg

✓111.20 RSD158.86 din/kg

✓112.99 RSD161.41 din/kg

✓115.99 RSD165.70 din/kg
✓117.97 RSD168.53 din/kg
✓117.97 RSD168.53 din/kg

✓121.14 RSD173.06 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


56.99
142.47 din/kg58.99
147.47 din/kg
62.60
156.50 din/kg64.99
162.47 din/kg
64.99
162.47 din/kg
64.99
162.47 din/kg+3 vise
29.99
166.61 din/kg29.99
166.61 din/kg44.99
249.94 din/kg
44.99
249.94 din/kg
44.99
249.94 din/kg80.49
321.96 din/kg
80.49
321.96 din/kg
80.49
321.96 din/kg
37.00
37.00 din/kom
38.99
216.61 din/kg
38.99
216.61 din/kg
39.00
216.67 din/kg39.99
222.17 din/kg41.56
230.89 din/kg
41.99
233.28 din/kg+3 vise

30.00
166.67 din/kg
30.85
171.39 din/kg
30.99
172.17 din/kg
31.00
172.22 din/kg
31.24
173.56 din/kg