
Omiljeni
Akcija
69.99
388.83 din/kg
72.49
402.72 din/kg
75.99
422.17 din/kg
76.99
427.72 din/kg
77.05
428.06 din/kg78.30
435.00 din/kg
79.00
438.89 din/kg
81.99
455.50 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: NEPOZNATO
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8600378000095
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Roda po 388.83 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 180g | 69.99 din | 388.83 din/kg | |
![]() | 180g | 72.49 din | 402.72 din/kg |
![]() | 180g | 75.99 din | 422.17 din/kg |
![]() | 180g | 76.99 din | 427.72 din/kg |
![]() | 180g | 77.05 din | 428.06 din/kg |
| 180g | 78.30 din | 435.00 din/kg | |
![]() | 180g | 79.00 din | 438.89 din/kg |
![]() | 180g | 81.99 din | 455.50 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
69.99388.83 din/kg | 72.49402.72 din/kg | 75.99422.17 din/kg | 76.99427.72 din/kg | 77.05428.06 din/kg | 78.30435.00 din/kg | 79.00438.89 din/kg | 81.99455.50 din/kg | — | — | — | 388.83 din/kg | |
290.25414.64 din/kg | 253.39361.99 din/kg | 287.99411.41 din/kg | 287.99411.41 din/kg | — | 290.25414.64 din/kg | 309.00441.43 din/kg | — | 235.90337.00 din/kg | 284.99407.13 din/kg | 287.99411.41 din/kg | 337.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 8 od 75 prodavaca✓69.99 RSD388.83 din/kg

✓72.49 RSD402.72 din/kg

✓75.99 RSD422.17 din/kg

✓76.99 RSD427.72 din/kg

✓77.05 RSD428.06 din/kg
✓78.30 RSD435.00 din/kg

✓79.00 RSD438.89 din/kg

✓81.99 RSD455.50 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

71.99
1799.75 din/kg220.00
314.29 din/kg220.00
314.29 din/kg69.99
388.83 din/kg227.59
325.13 din/kg227.59
325.13 din/kg
148.99
744.95 din/L158.10
790.50 din/L
179.99
359.98 din/L

