Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
PAVLAKA 20%MM 180G PANČEVO
Roda-logo
69.99
388.83 din/kg
Plus Cash&Carry-logo
72.49
402.72 din/kg
Medius-logo
75.99
422.17 din/kg
Super Vero-logo
76.99
427.72 din/kg
DTL Podunavlje-logo
77.05
428.06 din/kg
IDEA-logo
78.30
435.00 din/kg
Šumadija Market-logo
79.00
438.89 din/kg
DTL Vum-logo
81.99
455.50 din/kg

Opis proizvoda i karakteristike

Brend: NEPOZNATO

Količina i jedinica mere: 1kom

Poznati bar-kodovi: 8600378000095

Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Roda po 388.83 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Roda
Rodanajjeftinije
180g
69.99 din
388.83 din/kg
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
180g
72.49 din
402.72 din/kg
Medius
Medius
180g
75.99 din
422.17 din/kg
Super Vero
Super Vero
180g
76.99 din
427.72 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
180g
77.05 din
428.06 din/kg
IDEA
IDEA
180g
78.30 din
435.00 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
180g
79.00 din
438.89 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
180g
81.99 din
455.50 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
Roda
Roda
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Medius
Medius
Super Vero
Super Vero
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
IDEA
IDEA
Šumadija Market
Šumadija Market
DTL Vum
DTL Vum
DTL SP
DTL SP
Quattro
Quattro
Aman
Aman
Najjeftinija
69.99388.83 din/kg
72.49402.72 din/kg
75.99422.17 din/kg
76.99427.72 din/kg
77.05428.06 din/kg
78.30435.00 din/kg
79.00438.89 din/kg
81.99455.50 din/kg
———388.83 din/kg
290.25414.64 din/kg
253.39361.99 din/kg
287.99411.41 din/kg
287.99411.41 din/kg
—
290.25414.64 din/kg
309.00441.43 din/kg
—
235.90337.00 din/kg
284.99407.13 din/kg
287.99411.41 din/kg
337.00 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 8 od 75 prodavaca
Roda
Roda
✓69.99 RSD388.83 din/kg
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
✓72.49 RSD402.72 din/kg
Medius
Medius
✓75.99 RSD422.17 din/kg
Super Vero
Super Vero
✓76.99 RSD427.72 din/kg
DTL Podunavlje
DTL Podunavlje
✓77.05 RSD428.06 din/kg
IDEA
IDEA
✓78.30 RSD435.00 din/kg
Šumadija Market
Šumadija Market
✓79.00 RSD438.89 din/kg
DTL Vum
DTL Vum
✓81.99 RSD455.50 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima