
Omiljeni
Akcija
170.99
427.48 din/kg
189.99
474.98 din/kg194.99
487.48 din/kg
194.99
487.48 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Roda po 427.48 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 400g | 170.99 din | 427.48 din/kg | |
![]() | 400g | 189.99 din | 474.98 din/kg |
| 400g | 194.99 din | 487.48 din/kg | |
![]() | 400g | 194.99 din | 487.48 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
170.99427.48 din/kg | 189.99474.98 din/kg | 194.99487.48 din/kg | 194.99487.48 din/kg | — | — | — | — | — | — | — | 427.48 din/kg | |
| — | — | 93.9993.99 din/kom | 93.9993.99 din/kom | 89.6589.65 din/kom | 89.9989.99 din/kom | 92.9992.99 din/kom | 93.9993.99 din/kom | 94.6094.60 din/kom | 96.6296.62 din/kom | 98.0098.00 din/kom | 89.65 din/kom |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca✓170.99 RSD427.48 din/kg

✓189.99 RSD474.98 din/kg
✓194.99 RSD487.48 din/kg

✓194.99 RSD487.48 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

89.99
499.94 din/kg
619.98
309.99 din/kg
715.99
358.00 din/kg220.00
314.29 din/kg220.00
314.29 din/kg69.99
388.83 din/kg227.59
325.13 din/kg227.59
325.13 din/kg79.99
444.39 din/kg





